Ogłoszenia parafialne, 16.08.2015 r.

OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA 20. NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ, 16.08.2015

 • Bóg zapłać Paniom i Panom z rejonu 32. Za posprzątanie kościoła i za złożoną ofiarę na kwiaty i utrzymanie kościoła w wysokości zł. W tym tygodniu do sprzątania zapraszamy w poniedziałek i piątek po Mszy św. wieczornej Panie i Panów z rejonu 33. – Anita Bogoń, Podłęże, ul. Grabska, od pani Urban do p. Bratiig, Podłęże, ul. Torowa, od p. Szewczyków do p. Kaletów
 • W tym tygodniu wspominamy:
  w poniedziałek – Święto Św. Jacka, prezbitera
  w czwartek – wspomnienie św. Bernarda, opata i doktora Kościoła
  w piątek – wspomnienie św. Piusa X, papieża
  w sobotę – Najświętszej Maryi Panny, Królowej
 • Dziś Rada ds. Modernizacji Kościoła zbiera dobrowolne ofiary na remont i modernizację naszej świątyni. Bóg zapłać.
 • W trzeci piątek miesiąca, tj. 21. sierpnia o godz. 15.00 zapraszamy do naszego kościoła na Adorację Najświętszego Sakramentu  i Koronkę do Miłosierdzia Bożego do godz. 17.00
 • Dzisiejszemu solenizantowi, Panu Stefanowi Spytkowi, naszemu kościelnemu, życzymy radości z posługi Bogu i nam wszystkim, dużo zdrowia i błogosławieństwa Bożego. Panu Jackowi Żakowi oraz Panu Jackowi Ślusarkowi, naszym szafarzom, jutrzejszym solenizantom, składamy najlepsze życzenia pełnej radości z posługi chorym i cierpiącym.
 • W dniu dzisiejszym poświęciliśmy krzyż na tabernakulum, który jest wotum babci i dziadka za urodzenie wnuczki. Bóg zapłać za ten dar.
 • Proszono nas o ogłoszenie:
  Dziś zostanie rozegrany pierwszy historyczny mecz piłki nożnej kobiet drużyny Puszczy Niepołomice. W rozgrywkach o Puchar Polski kobiet dziewczyny zagrają z Prądniczanką Kraków. Początek o godz. 17.00 na Stadionie Miejskim w Niepołomicach. Wstęp wolny.Zarząd Stowarzyszenia Honorowych Dawców Krwi „Kropelka” w Niepołomicach organizuje akcję honorowego oddawania krwi, która odbędzie się 23 sierpnia 2015 roku w godzinach od 10.00 do 14.00 w autokarze koło Zamku Królewskiego w Niepołomicach.Burmistrz i Przewodniczący Rady Miejskiej w Niepołomicach serdecznie zapraszają wszystkich mieszkańców miasta i gminy na gminne dożynki, które odbędą się obok Domu Kultury w Woli Zabierzowskiej w niedzielę 23 sierpnia br.
 • W czasie wakacyjnego wypoczynku nie zapominajmy o codziennej modlitwie i uczestniczeniu w niedzielnej Mszy świętej. Zachęcamy do nawiedzenia naszego kościoła na codzienną modlitwę, drzwi zewnętrzne są otwarte od godz. 7.00 do 17.30.