Ogłoszenia parafialne, 16.04.2017 r.

 OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA NIEDZIELĘ ZMARTWYCHWSTANIA PAŃSKIEGO, 16.04.2017

  • Bóg zapłać Paniom i Panom z rejonu 60. za posprzątanie kościoła i za złożoną ofiarę na i utrzymanie kościoła w wysokości zł. W tym tygodniu do sprzątania zapraszamy we wtorek i piątek po Mszy świętej wieczornej Panie i Panów z rejonu 1., Danuta Pająk, Podłęże, za kościołem od p. Szymańskich do p. Trojanów
  • Dziękujemy tym, którzy uczestniczyli w Mszy świętej rezurekcynej: księżom, szafarzom, służbie liturgicznej ołtarza – ceremoniarzom, lektorom, ministrantom, scholi, chórowi „Totus Tuus” z panami organistami, panu kościelnemu, panom zbierającym składkę, druhnom i druhom Straży Pożarnych, wszystkim gościom i parafianom przybyłym na dzisiejszą uroczystość, chorym i cierpiącym pozostającym w domach. Po Mszy świętej wszystkie dzieci zapraszamy na słodycze przed główne drzwi kościoła, mimo, że w tym roku nie było procesji.
  • Dziękujemy ks. Janowi wraz z młodzieżą za wykonanie ciemnicy i grobu Pańskiego oraz parafianom za ofiary na kwiaty.
  • Informujemy, że składka zbierana w Poniedziałek Wielkanocny przeznaczona jest na Uniwersytet Papieski Jana Pawła II.
  • Z racji trzeciego piątku miesiąca o godz. 15.00 zapraszamy na Koronkę do Bożego Miłosierdzia połączoną z Adoracją Najświętszego Sakramentu do godz. 17.00.
  • W przyszłą niedzielę Rada ds. Modernizacji kościoła będzie zbierać dobrowolne ofiary na remont i modernizację naszej świątyni. Bóg zapłać.
  • Informujemy, że w lipcu w naszym kościele będą wymieniane wszystkie okna oraz drzwi w prezbiterium. Przyszłotygodniowa zbiórka odbędzie się z przeznaczeniem na ten cel.
  • W przyszłą niedzielę obchodzimy Niedzielę Miłosierdzia Bożego, składka z tego dnia zgodnie z rozporządzeniem Konferencji Episkopatu Polski zostanie przeznaczona na pomoc Aleppo.
  • Chcąc jeszcze pełniej doświadczyć Bożej miłości, objawionej nam podczas Triduum Sacrum młodzież z naszej parafii przygotowała Misterium Męki Pańskiej. Przedstawienie odbędzie się w Niedzielę Miłosierdzia 23 kwietnia po wieczornej Mszy świętej, około godz. 18.00, w kościele. Po przedstawieniu zbierane będą wolne datki, które zostaną przeznaczone na działalność młodzieży w naszej parafii.
  • Informujemy, że 17 i 18 maja odbędzie się parafialna pielgrzymka na Jasną Górę, dziękczynna w dniu urodzin Jana Pawła II. Koszt wyjazdu wraz z noclegiem i śniadaniem wynosi 110 zł. Zgłoszenia przyjmujemy w zakrystii lub u Pani Anny Krystian.