Ogłoszenia parafialne 16.03.2014

 • Bóg zapłać Paniom i Panom z rejonu 17. za posprzątanie kościoła i za złożoną ofiarę na kwiaty i utrzymanie kościoła w wysokości zł. W tym tygodniu do sprzątania zapraszamy w poniedziałek i piątek po Mszy św. wieczornej Panie i Panów z rejonu 18. – Pani Zofia Horodyńska, Podłęże, ul. Stawowa
 • W liturgii tego tygodnia wspominamy:
  w środę – Uroczystość Św. Józefa, oblubieńca NMP, rocznica święceń biskupich ks. kard. Stanisława Dziwisza
 • Dziś o godz. 16.00 Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym. W tym roku kazania wygłosi do nas ks. Jan wikary. Serdecznie zapraszamy na to szczególne nabożeństwo dorosłych, młodzież i dzieci. Po nabożeństwie Msza św. W Polsce za udział w Gorzkich Żalach można dostąpić odpustu zupełnego pod zwykłymi warunkami.
 • Nabożeństwo Drogi Krzyżowej w każdy piątek. Dla dzieci o godz. 16.15, a dla młodzieży i dorosłych o godz. 17.30 po Mszy św. wieczornej.
 • Dziś Rada ds. Modernizacji Kościoła zbiera dobrowolne ofiary na remont i modernizację naszej świątyni. Bóg zapłać.
 • Decyzją Konferencji Episkopatu Polski, ofiara z drugiej niedzieli Wielkiego Postu, czyli z dnia dzisiejszego, przeznaczona jest na wsparcie działalności misyjnej.
 • Dziękujemy pewnej Rodzinie za ufundowanie lichtarzy ołtarzowych.
 • W tym tygodniu przypada trzeci piątek miesiąca. Adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 15.00 do 16.00. Potem Droga Krzyżowa dla dzieci. O godz. 17.00 Msza święta wieczorna oraz Droga Krzyżowa dla dorosłych i młodzieży.
 • Za tydzień Panie z Koła Caritas i Stowarzyszenia Rodzin Katolickich będą rozprowadzać wielkanocne baranki w cenie 6 zł. Nadwyżki ze sprzedaży zostaną przeznaczone na paczki dla najbiedniejszych z naszej parafii.
 • Informujemy, że w zakrystii można odbierać zamówione płyty CD ze zdjęciami z bierzmowania i wizytacji biskupiej.