Ogłoszenia parafialne, 15.11.2020

OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA 33. NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ, 15.11.2020 r.

 • Bóg zapłać Paniom i Panom z rejonu 8. za posprzątanie kościoła i złożoną ofiarę na kwiaty i utrzymanie kościoła w wysokości 330 zł. W tym tygodniu do sprzątania kościoła zapraszamy w środę Panie i Panów z rejonu 9., P. Waś-Krępa, Podłęże, od p. Lebiestów do p. Wilkoszów
 • W liturgii tego tygodnia wspominamy:
  we wtorek – wspomnienie św. Elżbiety Węgierskiej, zakonnicy
  w środę – wspomnienie bł. Karoliny Kózkówny, dziewicy i męczennicy
  w piątek – wspomnienie św. Rafała Kalinowskiego, prezbitera
  w sobotę – wspomnienie Ofiarowania NMP
 • W dniu dzisiejszym obchodzimy IV Światowy Dzień Ubogich ustanowiony przez papieża Franciszka
 • W każdą sobotę listopada w kościele o godz. 8.30 czytamy wypominki cmentarne, a o godz. 9.00 będzie odprawiana Msza św. za dusze wypominane w wypominkach cmentarnych
 • Od niedzieli 22 listopada rejonowi mogą odbierać opłatki na stół wigilijny, prosimy o przekazanie opłatków wszystkim parafianom w swoich rejonach. Opłatki przekazujemy jako dar od parafii, w związku z pandemią prosimy nie przekazywać ofiar rejonowym. Jeśli ktoś chce wspomóc przygotowywanie paczek dla najbiedniejszych z naszej parafii może złożyć ofiarę w kopercie z dopiskiem „Caritas”.
 • Informujemy, że intencje pogrzebowe z roku 2019 zostały przekazane do Domu Księży Chorych w Swoszowicach, lista wraz z potwierdzeniem znajduje się w gablocie.
 • Dziękujemy za wpłaty na ogrzewanie i utrzymanie kościoła, zarówno za wpłaty internetowe, osobiste jak i bezpośrednio na konto bankowe. Zbiórka internetowa trwa do 20 grudnia. Link tutaj