Ogłoszenia parafialne, 15.07.2018 r.

OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA 15. NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ, 15.07.2018 r. 

  • Bóg zapłać Paniom i Panom z rejonu 3. za posprzątanie kościoła i złożoną ofiarę na kwiaty i utrzymanie kościoła w wysokości zł. W tym tygodniu do sprzątania kościoła zapraszamy w poniedziałek i piątek po Mszy świętej wieczornej Panie i Panów z rejonu 4., Jan Woda, Podłęże, ul. Wielicka od p. Wodów do p. Rynduch
  • W liturgii tego tygodnia wspominamy:
    w poniedziałek – wspomnienie NMP z Góry Karmel
  • Dziś Rada ds. modernizacji kościoła zbiera dobrowolne ofiary na remont i modernizację naszej świątyni. Bóg zapłać.
  • W tym tygodniu przypada trzeci piątek miesiąca. Zapraszamy na Koronkę do Miłosierdzia Bożego o godz. 15.00 i adorację Najświętszego Sakramentu do godz. 17.00.
  • Ks. Marcin Olech składa serdecznie podziękowania za wsparcie finansowe przekazane w ubiegłym tygodniu. Zebrano 7 592 zł i 25 euro.
  • Za tydzień w sobotę po Mszy świętej wieczornej oraz w niedzielę 22 lipca – w związku ze wspomnieniem św. Krzysztofa po każdej Mszy św. zapraszamy wszystkich kierowców i podróżujących na święcenie samochodów i wszelkich pojazdów mechanicznych na parkingu przy kościele. Kierowcy, jak co roku otrzymają mały upominek
  • Dziękujemy Panu Stanisławowi Żabickiemu i Panu Romanowi Cioś za wykoszenie trawy i wysprzątanie parkingu.
  • W czasie wakacyjnego wypoczynku nie zapominajmy o codziennej modlitwie i uczestniczeniu w niedzielnej Mszy świętej. Zachęcamy do nawiedzenia naszego kościoła na codzienną modlitwę, drzwi zewnętrzne są otwarte od godz. 7.00 do 17.30.