Ogłoszenia parafialne, 15.05.2016 r.

OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA NIEDZIELĘ ZESŁANIA DUCHA ŚWIĘTEGO, 15.05.2016

  • Bóg zapłać Paniom i Panom z rejonu 11. za posprzątanie kościoła i za złożoną ofiarę na i utrzymanie kościoła w wysokości zł. W tym tygodniu do sprzątania zapraszamy w poniedziałek i piątek po Mszy św. wieczornej Panie i Panów z rejonu 12., Zofia Wojanek, Podłęże, od p. Wojanków do p. Grochotów
  • W tym tygodniu wspominamy:w poniedziałek – Święto Najświętszej Maryi Panny Matki Kościoław środę – dzień urodzin Św. Jana Pawła IIw czwartek – Święto Jezusa Chrystusa Najwyższego i Wiecznego Kapłana
  • Dziś obchodzimy Uroczystość Zesłania Ducha Świętego. Od jutra rozpoczynamy w Kościele okres zwykły. Na Mszy świętej o godz. 11.00 dzieci z klas IV obchodzą rocznicę przyjęcia I Komunii Świętej.
  • W dniu dzisiejszym Rada ds. Modernizacji Kościoła zbiera dobrowolne ofiary na remont naszej świątyni. Bóg zapłać.
  • Składka z dzisiejszej niedzieli jest przeznaczona na organizację Światowych Dni Młodzieży.
  • Wczoraj po Mszy św. wieczornej rejon nr 55. z rejonowym Panią Danutą Buczek przyjął relikwie i obraz św. Jana Pawła II na czas peregrynacji.
  • W tym tygodniu przypada trzeci piątek miesiąca. Zapraszamy na Koronkę do Miłosierdzia Bożego o godz. 15.00 i adorację Najświętszego Sakramentu do godz. 17.00.
  • Schola działająca przy naszej parafii zaprasza wszystkich chętnych na Akatyst ku czci Najświętszej Marii Panny. Nabożeństwo odbędzie się 22 maja po Mszy świętej wieczornej, około godziny 18.00. Poprzez udział w tym nabożeństwie pragniemy szczególnie uczcić NMP, patronkę naszej parafii.
  • Już dziś informujemy, że 26 maja obchodzimy Uroczystość Bożego Ciała. Prosimy o przygotowanie ołtarzy w tych samych miejscach, na tej samej trasie.