Ogłoszenia parafialne, 15.02.2015

OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA VI NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ, 15.02.2015

  • Bóg zapłać Paniom i Panom z rejonu 5. za posprzątanie kościoła i za złożoną ofiarę na kwiaty i utrzymanie kościoła w wysokości zł. W tym tygodniu do sprzątania zapraszamy w poniedziałek i piątek po Mszy św. wieczornej Panie i Panów z rejonu 6. – Janina Motor, Podłęże, ul. Staropocztowa i dobrowolnie Podcegielnia
  • Dziś Rada ds. Modernizacji Kościoła zbiera dobrowolne ofiary na remont naszej świątyni. Po wieczornej Mszy świętej członków Rady zapraszamy na spotkanie na plebanię.
  • Dziś rozpoczynamy Nabożeństwo 40-godzinne poprzedzające Wielki Post. Wystawienie Najświętszego Sakramentu i Adoracja od godziny 15.00 do 17.00, a o godz. 17.00 Msza św. O prowadzenie Adoracji prosimy dziś Parafian z Zakrzowca; w poniedziałek (od 15.00-17.00) – Parafian z Podłęża i Zakrzowa.
  • W środę – Środa Popielcowa, która rozpoczyna Okres Wielkiego Postu. Msze św. z obrzędem posypania głów popiołem: rano o godz. 7.00 i popołudniu o godz. 17.00 i 18.30. Przypominamy, że w Środę Popielcową obowiązuje post ścisły co do ilości i co do jakości. Trzy posiłki w ciągu dnia i wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.
  • Z racji trzeciego piątku miesiąca o godz. 15.00 zapraszamy na Koronkę do Bożego Miłosierdzia połączoną z Adoracją Najświętszego Sakramentu do godz. 16.00.
  • Nabożeństwo Drogi Krzyżowej rozpoczynamy w najbliższy piątek. Dla dzieci o godz. 16.15, a dla młodzieży i dorosłych po Mszy św. wieczornej, ok. godz. 17.30.
  • W przyszłą niedzielę o godz. 16.00 Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym. Serdecznie zapraszamy na to szczególne nabożeństwo dorosłych, młodzież i dzieci. Po nabożeństwie Msza święta.
  • Stowarzyszenie Rodzina Kolpinga z Niepołomic zaprasza na wyjazd do Solca Zdroju, na baseny termalne z wodą siarczkowo-solankową we czwartek 19. lutego. Wyjazd o godz. 8.00 spod Gimnazjum w Niepołomicach. Czas kąpieli 2,5 godziny, koszt 65 zł od osoby, od dziecka 55 zł. Zapisy w stołówkach SP i gimnazjum w Niepołomicach.