Ogłoszenia parafialne, 15.01.2017 r.

 OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA II NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ, 15.01.2017

 • Bóg zapłać Paniom i Panom z rejonu 47. za posprzątanie kościoła i za złożoną ofiarę na i utrzymanie kościoła w wysokości zł. W tym tygodniu do sprzątania zapraszamy w poniedziałek i piątek po Mszy św. wieczornej Panie i Panów z rejonu 48., Lucyna Śliwa, Zakrzów Piaski
 • W tym tygodniu wspominamy:
  we wtorek – wspomnienie św. Antoniego, opata
  w czwartek – wspomnienie św. Józefa Sebastiana Pelczara, biskupa
  w sobotę – wspomnienie św. Agnieszki, dziewicy i męczennicy
 • Dziś Rada Parafialna zbiera ofiary na ogrzewanie kościoła. Bóg zapłać.
 • W dniu dzisiejszym po Mszy świętej wieczornej na spotkanie opłatkowe na plebanii zapraszamy Chór „Totus Tuus” i Straż Pożarną
 • Z racji trzeciego piątku miesiąca o godz. 15.00 zapraszamy na Koronkę do Bożego Miłosierdzia połączoną z Adoracją Najświętszego Sakramentu do godz. 17.00.
 • W sobotę 21 stycznia, w sanktuarium Miłosierdzia Bożego w Krakowie, sprawowana będzie dziękczynna Eucharystia za posługę Ks. Kard. Stanisława Dziwisza. W naszym kościele w niedzielę 22 stycznia po Każdej Mszy świętej odmówimy krótką modlitwę dziękczynną.
 • Za tydzień 22 stycznia zapraszamy do naszego kościoła na koncert kolęd i pastorałek w wykonaniu Towarzystwa Śpiewaczego Lutnia z Wieliczki. Jest to najstarszy polski chór powstały w 1872 roku. Koncert rozpocznie się o godz. 10.45, chór będzie śpiewał również podczas Mszy św. o godz. 11.00. Ofiary złożone do puszek podczas koncertu zostaną przeznaczone na organizację obchodów 145-lecia chóru, która przypada w listopadzie 2017 roku.