Ogłoszenia parafialne, 14.07.2016

OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA 20. NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ, 14.08.2016

 • Bóg zapłać Paniom i Panom z rejonu 25. za posprzątanie kościoła i za złożoną ofiarę na i utrzymanie kościoła w wysokości zł. W tym tygodniu do sprzątania zapraszamy w poniedziałek i piątek po Mszy św. wieczornej Panie i Panów z rejonu 26., Roman Cioś, Podłęże, ul. Kapliczna, od p. Rypel do p. Cioś
 • W tym tygodniu wspominamy:
  w poniedziałek – uroczystość Wniebowzięcia NMP
  w środę – święto św. Jacka, prezbitera
  w sobotę – wspomnienie św. Bernarda, opata i doktora Kościoła
 • Dziś Rada ds. Modernizacji Kościoła zbiera dobrowolne ofiary na remont i modernizację naszej świątyni. Bóg zapłać.
 • Jutro Uroczystość Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny – Matki Boskiej Zielnej. Msze święte w naszym kościele odprawiane będą w porządku niedzielnym, tj. o godz. 7.00, 9.00, 11.00 i 17.00. Na każdej Mszy św. obrzęd poświęcenia ziół i kwiatów.
 • W trzeci piątek miesiąca, tj. 19. sierpnia o godz. 15.00 zapraszamy do naszego kościoła na Adorację Najświętszego Sakramentu  i Koronkę do Miłosierdzia Bożego do godz. 17.00
 • Z okazji imienin Panu Stefanowi Spytkowi, naszemu kościelnemu, życzymy radości z posługi Bogu i nam wszystkim, dużo zdrowia i błogosławieństwa Bożego. Panu Jackowi Żakowi oraz Panu Jackowi Ślusarkowi, naszym szafarzom, solenizantom, składamy najlepsze życzenia pełnej radości z posługi chorym i cierpiącym.
 • W czasie wakacyjnego wypoczynku nie zapominajmy o codziennej modlitwie i uczestniczeniu w niedzielnej Mszy świętej. Zachęcamy do nawiedzenia naszego kościoła na codzienną modlitwę, drzwi zewnętrzne są otwarte od godz. 7.00 do 17.30.