Ogłoszenia parafialne, 14.05.2017 r.

 OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA V NIEDZIELĘ WIELKANOCNĄ, 14.05.2017

 • Bóg zapłać Rodzicom młodzieży bierzmowanej oraz Paniom i Panom z rejonu 4. za posprzątanie kościoła i za złożoną ofiarę na i utrzymanie kościoła w wysokości 210 zł. W tym tygodniu do sprzątania zapraszamy w poniedziałek po Mszy świętej wieczornej Panie i Panów z rejonu 5., Artur Rybacki, Podłęże, ul. Wielicka od p. Ireny Nowak do p. Janiczaków, oraz w sobotę o Mszy św. porannej Rodziców dzieci obchodzących rocznicę I Komunii Świętej
 • W liturgii tego tygodnia wspominamy:
  we wtorek – święto św. Andrzeja Boboli, prezbitera i męczennika, głównego patrona Polski
 • Dziś o godz. 11.00 uroczysta Msza święta podczas której dzieci z naszej parafii przystąpią do I Komunii Świętej. Zbiórka przed kościołem o godz. 10.40. W tym szczególnym dniu otoczmy je modlitwą i ofiarujmy komunię świętą w ich intencjach.
 • Dzieci pierwszokomunijne obowiązkowo w ramach Białego Tygodnia uczestniczą w Mszach świętych wieczornych przyjmując komunię świętą i uczestniczą w nabożeństwach majowych. Zapraszamy wszystkich do licznego udziału w codziennych Nabożeństwach Majowych.
 • Dziś Rada ds. Modernizacji Kościoła zbiera dobrowolne ofiary na remont naszej świątyni. Bóg zapłać.
 • Informujemy, że wyjazd na parafialną pielgrzymkę na Jasną Górę odbędzie się 17 maja – w środę o godz. 15.00 z parkingu przy kościele. O godz. 21.00 weźmiemy udział w Apelu Jasnogórskim transmitowanym przez TV Trwam. W czwartek 18 maja o godz. 6.00 odsłonięcie obrazu i Msza święta. Po południu przejazd do Bazyliki MB Gidelskiej. Szczegółowy program prosimy odebrać z zakrystii.
 • Za tydzień na Mszy świętej o godz. 11.00 dzieci z klas IV będą obchodzić rocznicę przyjęcia I Komunii Świętej. Zapraszamy dzieci z Rodzicami i Chrzestnymi. Spowiedź dla dzieci i Rodziców w piątek o godz. 16.30.
 • Próba dla dzieci obchodzących rocznicę I Komunii Świętej w czwartek i piątek po Mszy świętej i nabożeństwie majowym.
 • Zapraszamy wszystkich do licznego udziału w codziennych Nabożeństwach Majowych po Mszy św. wieczornej