Ogłoszenia parafialne, 14.03.2021

OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA IV NIEDZIELĘ WIELKIEGO POSTU, 14.03.2021 r.

• Bóg zapłać Paniom i Panom z rejonu 26. za posprzątanie kościoła i złożoną ofiarę na kwiaty i utrzymanie kościoła w wysokości 180 zł. W tym tygodniu do sprzątania kościoła zapraszamy w środę Panie i Panów z rejonu 27., Maria Stós, Podłęże, ul. Wąska, od ul. Kolejowej obie strony do p. Jała i Basista
  • Dziś Rada ds. Modernizacji Kościoła zbiera dobrowolne ofiary na remont i modernizację naszej świątyni. Bóg zapłać.
  • Dziś o godz. 16.00 Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym. Serdecznie zapraszamy na to szczególne nabożeństwo dorosłych, młodzież i dzieci. Zaraz po nabożeństwie Msza święta. W Polsce za udział w Gorzkich Żalach można dostąpić odpustu zupełnego pod zwykłymi warunkami. Nabożeństwo będzie transmitowane w Internecie.
  • Nabożeństwo Drogi Krzyżowej w każdy piątek. W tym roku tylko o godz. 16.30. Zachęcamy do prywatnego odprawiania Drogi Krzyżowej w domu.
  • W kolejną niedzielę Panie z zespołu Caritas będą rozprowadzać baranki wielkanocne. Do Caritasu odprowadzamy 6 zł, nadwyżki zostaną przeznaczone na pomoc naszym potrzebującym parafianom.