Ogłoszenia parafialne, 14.02.2021

OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA VI NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ, 14.02.2021 r.

  • Bóg zapłać Paniom i Panom z rejonu 22. za posprzątanie kościoła i złożoną ofiarę na kwiaty i utrzymanie kościoła w wysokości zł. W tym tygodniu do sprzątania kościoła zapraszamy w środę Panie i Panów z rejonu 23., Zofia Kaczmarczyk, Podłęże, ul. Środkowa, od p. Krawczyków do p. Kaczmarczyków
  • W liturgii tego tygodnia wspominamy: w środę – Środa Popielcowa
  • Dziś Rada ds. modernizacji kościoła zbiera dobrowolne ofiary na remont naszej świątyni. Ofiary można również wpłacać na konto bankowe parafii. Bóg zapłać.
  • Dziś rozpoczynamy Nabożeństwo 40-godzinne poprzedzające Wielki Post. Wystawienie Najświętszego Sakramentu i Adoracja od godziny 16.00 do 17.00, a o godz. 17.00 Msza św. O prowadzenie Adoracji prosimy dziś Parafian z Podłęża; w poniedziałek (od 16.00-17.00) – Parafian z Zakrzowa oraz we wtorek (od 16.00-17.00) Parafian z Zakrzowca.
  • W środę – Środa Popielcowa, która rozpoczyna Okres Wielkiego Postu. Msze św. z obrzędem posypania głów popiołem: rano o godz. 7.00 i popołudniu o godz. 17.00 i 18.30. Przypominamy, że w Środę Popielcową obowiązuje post ścisły co do ilości i co do jakości. Trzy posiłki w ciągu dnia i wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.
  • Nabożeństwo Drogi Krzyżowej rozpoczynamy w najbliższy piątek. W tym roku tylko o godz. 16.30
  • W przyszłą niedzielę o godz. 16.00 Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym, które będzie głosił ks. prof. dr hab. Robert Nęcek. Serdecznie zapraszamy na to szczególne nabożeństwo dorosłych, młodzież i dzieci. Po nabożeństwie Msza święta.