Ogłoszenia parafialne, 14.02.2016 r.

OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA I NIEDZIELĘ WIELKIEGO POSTU, 14.02.2016

  • Bóg zapłać Paniom i Panom z rejonu 58. za posprzątanie kościoła i za złożoną ofiarę na i utrzymanie kościoła w wysokości zł. W tym tygodniu do sprzątania zapraszamy w poniedziałek i piątek po Mszy św. wieczornej Panie i Panów z rejonu nr 59., Wioletta Nowak, Zakrzowiec i życzliwi parafii w Podłężu
  • Dziś o godz. 16.00 Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym. Serdecznie zapraszamy na to szczególne nabożeństwo dorosłych, młodzież i dzieci. Po nabożeństwie Msza święta. W Polsce za udział w Gorzkich Żalach można dostąpić odpustu zupełnego pod zwykłymi warunkami.
  • Dzisiejsza składka przeznaczona jest na Centrum Jana Pawła II „Nie lękajcie się!”
  • W dniu dzisiejszym Rada ds. Modernizacji Kościoła zbiera dobrowolne ofiary na remont naszej świątyni. Bóg zapłać. O godz. 17.30 członków Rady zapraszamy na spotkanie nie plebanii.
  • Nabożeństwo Drogi Krzyżowej w każdy piątek. Dla dzieci o godz. 16.15, a dla młodzieży i dorosłych o godz. 17.30 po Mszy św. wieczornej.
  • Wczoraj rejon nr 50 wraz z rejonową Panią Joanną Kozioł przyjął relikwie i obraz Św. Jana Pawła II na czas peregrynacji.
  • Pod figurką św. Antoniego znajduje się puszka Caritas. Zachęcamy do składania jałmużny wielkopostnej, przeznaczonej dla najbiedniejszych z naszej parafii.
  •  Z tydzień na Mszę św, o godz. 11.00 zapraszamy szczególnie dzieci przygotowujące się do I Komunii Świętej, wraz z Rodzicami. Podczas Eucharystii poświęcimy książeczki.
  • Kustosz papieskiego Sanktuarium Świętego Jana Pawła II serdecznie zaprasza wszystkich parafian do nawiedzenia Sanktuarium w Nadzwyczajnym Roku Świętym. W dniu 22 lutego o godz. 17.00 rozpocznie się uroczysta Msza św. po której odbędzie się Procesja Światła. Na zakończenie uroczystości wszyscy przejdziemy przez Bramę Miłosierdzia zyskując odpust jubileuszowy oraz oddamy część relikwiom Św. Jana Pawła II.
  • Już dzisiaj informujemy, że tegoroczne Rekolekcje Wielkopostne poprowadzi ks. dr Marek Studenski, wikariusz generalny diecezji bielsko-żywieckiej. Rekolekcje te odbędą się od 28. lutego do 2. marca 2016.