Ogłoszenia parafialne, 14.01.2018 r.

OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA 2. NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ, 14.01.2018 r.

  • Bóg zapłać Paniom i Panom z rejonu 40. za posprzątanie kościoła i za złożoną ofiarę na i utrzymanie kościoła w wysokości zł. W tym tygodniu do sprzątania zapraszamy w poniedziałek i piątek po Mszy świętej wieczornej Panie i Panów z rejonu 41., Stanisław Klima, Podłęże, Balachówka, od p. Klimów do p. Śliwów
  • W tym tygodniu wspominamy
    w środę – wspomnienie św. Antoniego, opata
    w piątek – wspomnienie św. Józefa Sebastiana Pelczara, biskupa
  • Dziś Rada Parafialna zbiera ofiary na ogrzewanie kościoła. Bóg zapłać. Po Mszy św. wieczornej zapraszamy Radę Parafialną i Radę ds. Modernizacji kościoła na spotkanie opłatkowe na plebanii.
  • Z racji trzeciego piątku miesiąca o godz. 15.00 zapraszamy na Koronkę do Bożego Miłosierdzia połączoną z Adoracją Najświętszego Sakramentu do godz. 17.00.
  • Każdego 22. dnia miesiąca w Sanktuarium Św. Jana Pawła II w Krakowie jest odprawiane „Archidiecezjalne nabożeństwo ku czci św. Jana Pawła II”, na które zaprasza nas nowy Metropolita Krakowski abp Marek Jędraszewski. W Jego imieniu Kustrosz papieskiego Sanktuarium prosi nas o przybycie w dniu 22. stycznia. O godz. 17.00 rozpocznie się uroczysta Msza święta, a po niej odbędzie się Procesja Światła. Na zakończenie oddamy cześć relikwiom św. Jana Pawła II.