Ogłoszenia parafialne, 13.09.2015

OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA 24. NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ, 13.09.2015

• Bóg zapłać Paniom i Panom z rejonu 36. Za posprzątanie kościoła i za złożoną ofiarę na kwiaty i utrzymanie kościoła w wysokości zł. W tym tygodniu do sprzątania zapraszamy w poniedziałek i piątek po Mszy św. wieczornej Panie i Panów z rejonu 37. – Piotr Piszczkiewicz, Podłęże, Trawniki, od p. Wojasów do p. Szelągów
  • W tym tygodniu wspominamy:
    w poniedziałek – Święto Podwyższenia Krzyża Świętego
    we wtorek – wspomnienie Najświętszej Maryi Panny Bolesnej, 11. rocznica święceń biskupich ks. bpa Jana Zająca i ks. bpa Józefa Guzdka, prosimy o modlitwę w ich intencji
    w środę – wspomnienie świętych męczenników Korneliusza, papieża i Cypriana, biskupa
    w czwartek – wspomnienie św. Zygmunta Szczęsnego Felińskiego, biskupa, którego relikwie znajdują się w naszym kościele
    w piątek – Święto św. Stanisława Kostki, zakonnika, patrona Polski i KSM
  • Dziś w naszej parafii obchodzimy Dożynki. Dziękujemy parafianom z Zakrzowca za przygotowanie tegorocznej uroczystości.
  • Dziś Rada ds. Modernizacji Kościoła zbiera dobrowolne ofiary na remont i modernizację naszej świątyni. Zbierającym i ofiarodawcom składamy serdeczne Bóg zapłać.
  • W tym tygodniu przypada trzeci piątek miesiąca. Zapraszamy na Koronkę do Miłosierdzia Bożego o godz. 15.00 i Adorację Najświętszego Sakramentu do godz. 17.00.
  • Od 14 do 21 września będą trwały uroczystości odpustowe ku czci Podwyższenia Krzyża Świętego w Mogile. Szczegółowe informacje na plakacie w gablocie.
  • Proszono nas o ogłoszenie: Burmistrz Miasta i Gminy Niepołomice zaprasza wszystkich mieszkańców na Święto Organizacji Pozarządowych, 13 września od godz. 14.00. W programie mi.in.: koncerty i pokazy stowarzyszeń na scenie przy Małopolskim Centrum Dźwięku i Słowa, gry i zabawy dla dzieci, przejażdżki konne, zawody strzeleckie.