Ogłoszenia parafialne, 13.05.2018 r.

OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA 7. NIEDZIELĘ WIELKANOCNĄ, UROCZYSTOŚĆ WNIEBOWSTĄPIENIA PAŃSKIEGO, 13.05.2018 r. 

 • Bóg zapłać Rodzicom dzieci pierwszokomunijnych za posprzątanie kościoła. W tym tygodniu do sprzątania kościoła i jego otoczenia zapraszamy w sobotę po Mszy świętej wieczornej Rodziców dzieci obchodzących rocznicę I Komunii Świętej
 • W liturgii tego tygodnia wspominamy:
  w poniedziałek – święto św. Macieja, Apostoła
  w środę – święto św. Andrzeja Boboli, prezbitera i męczennika, głównego patrona Polski
 • Dziś o godz. 11.00 uroczysta Msza święta podczas której dzieci z naszej parafii przystąpią do I Komunii Świętej. W tym szczególnym dniu otoczmy je modlitwą i ofiarujmy komunię świętą w ich intencjach.
 • Dzieci pierwszokomunijne obowiązkowo w ramach Białego Tygodnia uczestniczą w Mszach świętych wieczornych przyjmując komunię świętą i uczestniczą w nabożeństwach majowych. Na zakończenie Białego Tygodnia, w sobotę, odnowienie przyrzeczeń chrzcielnych, prosimy dzieci o przyniesienie gromnic. Zapraszamy wszystkich do licznego udziału w codziennych Nabożeństwach Majowych.
 • W dniu dzisiejszym Rada ds. Modernizacji Kościoła zbiera dobrowolne ofiary na remont naszej świątyni. Bóg zapłać.
 • Z racji trzeciego piątku miesiąca o godz. 15.00 zapraszamy na Koronkę do Bożego Miłosierdzia połączoną z Adoracją Najświętszego Sakramentu do godz. 17.00
 • Informujemy, że wyjazd na parafialną pielgrzymkę na Jasną Górę odbędzie się 17 maja – w czwartek o godz. 15.00 z parkingu przy kościele. O godz. 21.00 weźmiemy udział w Apelu Jasnogórskim transmitowanym przez TV Trwam. W piątek 18 maja o godz. 6.00 odsłonięcie obrazu i Msza święta. Po południu przejazd do Leśniowa. Program pielgrzymki jest do odebrania w zakrystii.
 • Za tydzień na Mszy świętej o godz. 11.00 dzieci z klas IV będą obchodzić rocznicę przyjęcia I Komunii Świętej. Zapraszamy dzieci z Rodzicami i Chrzestnymi. Spowiedź dla dzieci i Rodziców w sobotę od godz. 9.00 do 11.00
 • Próba dla dzieci obchodzących rocznicę I Komunii Świętej w czwartek i piątek po Mszy świętej i nabożeństwie majowym.
 • Zapraszamy wszystkich do licznego udziału w codziennych Nabożeństwach Majowych po Mszy św. wieczornej