Ogłoszenia parafialne 13.03.2022

DRUGA NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

13 marca 2022

1. Dziś w drugą Niedzielę Wielkiego Postu po każdej Mszy św. wspólna Adoracja Najświętszego Sakramentu w intencji pokoju na Ukrainie.
  2. Dziękujemy Paniom i Panom z rejonu 18 za sprzątanie i złożoną ofiarę w wysokości 150 zł na utrzymanie kościoła. Na środę do sprzątania prosimy Panie i Panów z rejonu 19; P. Bożena Żurek, Podłęże, oba budynki stacyjne.
  3. Dziękujemy władzą Miasta i Gminy Niepołomice oraz Sołectwu Podłęża za ogłoszenie św. Jana Pawła II patronem nowo otwartej obwodnicy Podłęża.
  4. Dziękujemy Firmie Pana Piotra Piszczkiewicza za odnowienie figurki Matki Bożej, umieszczonej przy wejściu do zakrystii.
  5. Zapraszamy na nabożeństwo drogi krzyżowej w piątek o godz. 16.15 i 17.30. Na Mszę wieczorną w piątek i drogę krzyżową o 17.30 zapraszam uczniów kl. VIII w ramach spotkania przygotowującego do przyjęcia sakramentu bierzmowania.
  6. W sobotę, 19 marca, przypada uroczystość Świętego Józefa, Oblubieńca Najświętszej Maryi Panny. Z te racji Msza Święta w kaplicy Św. Józefa będzie odprawiona o godz. 10.00. Intencje prosimy zgłaszać w zakrystii.
  7. Od przyszłej Niedzieli Panie z Parafialnego Caritas będą rozprowadzać baranki wielkanocne i paschaliki. Koszt 7 zł. Ofiary będą przeznaczone na wsparcie dla potrzebujących.
  8. Dziś Przedstawiciele Rady Parafialnej zbierają dobrowolne ofiary na remonty w naszej świątyni.
  9. Dyrektor Przedszkola Samorządowego im. Św. Kingi w Podłężu informuje, że w dniach od 1.03 do 18.03.2022 prowadzona jest rekrutacja do przedszkola na rok szkolny 2022/2023 dla dzieci w wieku od 3 do 6 lat. Szczegółowe informacje na stronie internetowej przedszkola.
  10. Wszystkim solenizantom i jubilatom tego tygodnia życzymy zdrowia i Bożego pokoju.