Ogłoszenia parafialne, 13.01.2019 r.

OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA NIEDZIELĘ CHRZTU PAŃSKIEGO, 13.01.2019 r.

  • Bóg zapłać Paniom i Panom z rejonu 31. i 32. za posprzątanie kościoła i złożoną ofiarę na kwiaty i utrzymanie kościoła w wysokości zł. W tym tygodniu do sprzątania kościoła zapraszamy w poniedziałek i piątek po Mszy świętej wieczornej Panie i Panów z rejonu 33., Pani Baryczka, Podłęże, ul. Grabska, od pani Urban do p. Bratiig, Podłęże, ul. Torowa, od p. Szewczyków do p. Kaletów
  • W tym tygodniu wspominamy:
    w czwartek – wspomnienie św. Antoniego, opata
    w sobotę – wspomnienie św. Józefa Sebastiana Pelczara, biskupa
  • Dziś Święto Chrztu Pańskiego, kończy ono cykl obchodów Zwiastowania, Bożego Narodzenia i Objawienia Pańskiego. Jutro rozpoczyna się okres zwykły, który trwać będzie do wtorku przed Wielkim Postem.
  • Dziś Rada Parafialna zbiera ofiary na ogrzewanie kościoła. Bóg zapłać. Po Mszy św. wieczornej zapraszamy Radę Parafialną i Radę ds. Modernizacji kościoła na spotkanie opłatkowe na plebanii.
  • Z racji trzeciego piątku miesiąca o godz. 15.00 zapraszamy na Koronkę do Bożego Miłosierdzia połączoną z Adoracją Najświętszego Sakramentu do godz. 17.00.
  • W piątek zaczyna się Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan.