Ogłoszenia parafialne 12.11.2023

TRZYDZIESTA DRUGA NIEDZIELA ZWYKŁA

12 listopada 2023 r.

1.Listopad przypomina nam o modlitewnej pamięci za zmarłych. Polecając ich Bożemu miłosierdziu, miejmy na uwadze, że kiedyś sami będziemy w podobnej potrzebie

2.Dziękujemy Paniom i Panom z rejonu 49 za sprzątanie i ofiarę w wysokości 790 zł na kwiaty i utrzymanie kościoła. Na środę do sprzątania prosimy Panie i Panów z rejonu 50; P. Joanna Kozioł, Zakrzów, ul. Węgrzecka prawa strona.

3.W piątek zapraszamy uczniów klas VII na Mszę św. wieczorną i spotkanie.

4.W przyszłą niedzielę przedstawiciele naszej parafii będą zbierać dobrowolne ofiary na pokrycie kosztów ogrzewania w kościele.

KALENDARZ LITURGICZNY:

• Poniedziałek – wspomnienie pierwszych męczenników polskich: św. Benedykta, Jana, Mateusza, Izaaka i Krystyna
  • Piątek – wspomnienie św. Elżbiety Węgierskiej, zakonnicy
  • sobota – Wspomnienie bł. Karoliny Kózkówny, dziewicy i męczennicy

5.Życzenia obfitości Bożej łaski i opieki Matki Bożej przekazujemy solenizantom i jubilatom nowego tygodnia.