Ogłoszenia parafialne, 12.08.2018 r.

OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA 19. NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ, 12.08.2018 r.

 • Bóg zapłać Paniom i Panom z rejonu 8. za posprzątanie kościoła i złożoną ofiarę na kwiaty i utrzymanie kościoła w wysokości zł. W tym tygodniu do sprzątania kościoła zapraszamy w poniedziałek i piątek po Mszy świętej wieczornej Panie i Panów z rejonu 9., P. Waś – Krępa, Podłęże, od p. Lebiestów do p. Wilkoszów
 • W liturgii tego tygodnia wspominamy:
  w poniedziałek – święto NMP Kalwaryjskiej
  we wtorek – wspomnienie św. Maksymiliana Marii Kolbego, prezbitera i męczennika
  w środę – uroczystość Wniebowzięcia NMP
  w czwartek – wspomnienie św. Stefana Węgierskiego, króla
  w piątek – święto św. Jacka, prezbitera, patrona archidiecezji krakowskiej
 • Dziś Rada ds. Modernizacji Kościoła zbiera dobrowolne ofiary na remont i modernizację naszej świątyni. Szczególnie na wymianę okien nad wejściem głównym w związku z przeciekaniem. Bóg zapłać
 • W środę Uroczystość Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny – Matki Boskiej Zielnej. Msze święte w naszym kościele odprawiane będą w porządku niedzielnym, tj. o godz. 7.00, 9.00, 11.00 i 17.00. Na każdej Mszy św. obrzęd poświęcenia ziół i kwiatów.
 • W trzeci piątek miesiąca o godz. 15.00 zapraszamy do naszego kościoła na Adorację Najświętszego Sakramentu  i Koronkę do Miłosierdzia Bożego do godz. 17.00.
 • Panu kościelnemu Stefanowi Spytkowi oraz Panom szafarzom Jackowi Żakowi i Jackowi Ślusarkowi składamy serdeczne życzenia obfitości łask od Boga za przyczyną ich patronów oraz błogosławieństwa Bożego dla nich i ich rodzin.
 • W czasie wakacyjnego wypoczynku nie zapominajmy o codziennej modlitwie i uczestniczeniu w niedzielnej Mszy świętej. Zachęcamy do nawiedzenia naszego kościoła na codzienną modlitwę, drzwi zewnętrzne są otwarte od godz. 7.00 do 17.30.