Ogłoszenia parafialne, 12.07.2015

OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA 15. NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ, 12.07.2015

 • Bóg zapłać Paniom i Panom z rejonu 27. Za posprzątanie kościoła i za złożoną ofiarę na kwiaty i utrzymanie kościoła w wysokości zł. W tym tygodniu do sprzątania zapraszamy w poniedziałek i piątek po Mszy św. wieczornej Panie i Panów z rejonu 28. – Teresa Waś, Podłęże, ul. Wąska, prawa strona
 • W tym tygodniu wspominamy:
  w poniedziałek – wspomnienie świętych pustelników Andrzeja Świerada i Benedykta
  w środę – wspomnienie św. Bonawentury, biskupa i doktora Kościoła
  w czwartek – wspomnienie Najświętszej Maryi Panny z Góry Karmel (NMP Szkaplerznej)
 • Dziś Rada ds. modernizacji kościoła zbiera dobrowolne ofiary na remont i modernizację naszej świątyni. Bóg zapłać.
 • W trzeci piątek miesiąca, tj. 17. lipca o godz. 15.00 zapraszamy do naszego kościoła na Adorację Najświętszego Sakramentu  i Koronkę do Miłosierdzia Bożego do godz. 17.00.
 • W czasie wakacyjnego wypoczynku nie zapominajmy o codziennej modlitwie i uczestniczeniu w niedzielnej Mszy świętej. Zachęcamy do nawiedzenia naszego kościoła na codzienną modlitwę, drzwi zewnętrzne są otwarte od godz. 7.00 do 17.30.