Ogłoszenia parafialne, 12.05.2019 r.

OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA 4. NIEDZIELĘ WIELKANOCNĄ, 12.05.2019 r.

 • Bóg zapłać Paniom i Panom z rejonu 49. za posprzątanie kościoła i złożoną ofiarę na kwiaty i utrzymanie kościoła w wysokości zł. W tym tygodniu do sprzątania kościoła zapraszamy w poniedziałek po Mszy świętej wieczornej Panie i Panów z rejonu 50., Joanna Kozioł, Zakrzów, ul. Węgrzecka, prawa strona, oraz w sobotę po spowiedzi o godz. 10.00, rodziców dzieci obchodzących rocznicę komunii
 • W liturgii tego tygodnia wspominamy:
  we wtorek – święto św. Macieja, apostoła
  w czwartek – święto św. Andrzeja Boboli, prezbitera i męczennika, głównego patrona Polski
 • Dziś o godz. 11.00 uroczysta Msza święta podczas której dzieci z naszej parafii przystąpią do I Komunii Świętej. W tym szczególnym dniu otoczmy je modlitwą i ofiarujmy komunię świętą w ich intencjach
 • Dzieci pierwszokomunijne obowiązkowo w ramach Białego Tygodnia uczestniczą w Mszach świętych wieczornych przyjmując komunię świętą i uczestniczą w nabożeństwach majowych. Na zakończenie Białego Tygodnia, w sobotę, odnowienie przyrzeczeń chrzcielnych, prosimy dzieci o przyniesienie gromnic. Zapraszamy wszystkich do licznego udziału w codziennych Nabożeństwach Majowych
 • W dniu dzisiejszym Rada ds. Modernizacji Kościoła zbiera dobrowolne ofiary na elewację naszej świątyni. Bóg zapłać. W kolejną niedzielę 19 maja po Mszy świętej wieczornej zapraszamy członków rady na spotkanie na plebanii.
 • Z racji trzeciego piątku miesiąca o godz. 15.00 zapraszamy na Koronkę do Bożego Miłosierdzia połączoną z Adoracją Najświętszego Sakramentu do godz. 17.00
 • Zapraszamy wszystkich do licznego udziału w codziennych Nabożeństwach Majowych po Mszy św. wieczornej.
 • Informujemy, że wyjazd na parafialną pielgrzymkę na Jasną Górę odbędzie się 18 maja – w sobotę o godz. 6.00 z parkingu przy kościele.
 • Za tydzień na Mszy świętej o godz. 11.00 dzieci z klas IV będą obchodzić rocznicę przyjęcia I Komunii Świętej. Zapraszamy dzieci z Rodzicami i Chrzestnymi. Próby przed rocznicą w czwartek i piątek po Mszy świętej wieczornej. Spowiedź dla dzieci i Rodziców w sobotę od godz. 9.00 do 10.00.