Ogłoszenia parafialne 12.03.2023

III NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

12 marca 2023 r.

1. Zapraszamy na nabożeństwa pasyjne, które mają nas zbliżyć do cierpiącego za nas Chrystusa: Droga Krzyżowa w piątek o godz. 1615 i po Mszy wieczornej, Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym w niedzielę o godz. 1600.
  2. Dziękujemy Paniom i Panom z rejonu 11 za sprzątanie i złożoną ofiarę 600 zł na utrzymanie kościoła. Na środę do sprzątanie prosimy Panie i Panów z rejonu 12, Podłęże, od P. Wojanków do P. Grochotów.
  3. Dziś przedstawiciele Rady parafialnej zbierają dobrowolne ofiary na dalsze remonty w naszej świątyni. Bóg zapłać za składane ofiary.
  4. Za tydzień Panie z Parafialnego Caritas będą rozprowadzać baranki wielkanocne i paschaliki. Koszt 8 zł. Ofiary będą przeznaczone na wsparcie dla potrzebujących. W sklepie PALEO jest wystawiony kosz do którego można składać dary które również zostaną rozdzielone wśród potrzebujących z naszej wspólnoty parafialnej.
  5. W środę Msza święta wieczorna z nowenną do MB Nieustającej Pomocy.
  6. W sobotę, 18 marca, w kaplicy Św. Józefa będzie odprawiona Msza święta o godz. 10.00. Intencje prosimy zgłaszać w zakrystii.
  7. W niedzielę, 19 marca, rozpoczniemy rekolekcje wielkopostne. Przy wyjściu z kościoła można zabrać kartki z programem tegorocznych rekolekcji Zachęcamy do takiego zaplanowania czasu w czwartym tygodniu Postu, by jak najlepiej wykorzystać święty czas rekolekcyjny.
  8. Życzenia obfitości Bożego błogosławieństwa kierujemy do wszystkich solenizantów i jubilatów rozpoczętego tygodnia.