Ogłoszenia parafialne, 12.03.2017 r.

 OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA II NIEDZIELĘ WIELKIEGO POSTU, 12.03.2017

  • Bóg zapłać Paniom i Panom z rejonu 55. za posprzątanie kościoła i za złożoną ofiarę na i utrzymanie kościoła w wysokości zł. W tym tygodniu do sprzątania zapraszamy w poniedziałek i piątek po Mszy św. wieczornej Panie i Panów z rejonu 56., Teofila Kojder, Zakrzowiec, ul. Stawowa, od p. Flaków do p. Piotrowskich
  • Dziś o godz. 16.00 Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym. Serdecznie zapraszamy na to szczególne nabożeństwo dorosłych, młodzież i dzieci. Kazanie wygłosi ks. Kamil Żółtaszek. Po nabożeństwie Msza święta. W Polsce za udział w Gorzkich Żalach można dostąpić odpustu zupełnego pod zwykłymi warunkami.
  • W dniu dzisiejszym Rada ds. Modernizacji Kościoła zbiera dobrowolne ofiary na remont naszej świątyni. Bóg zapłać. O godz. 17.30 członków Rady zapraszamy na krótkie spotkanie nie plebanii.
  • Nabożeństwo Drogi Krzyżowej w każdy piątek. Dla dzieci o godz. 16.15, a dla młodzieży i dorosłych o godz. 17.30 po Mszy św. wieczornej.
  • Z racji trzeciego piątku miesiąca o godz. 15.00 zapraszamy na Koronkę do Bożego Miłosierdzia połączoną z Adoracją Najświętszego Sakramentu do godz. 16.00.
  • W sobotę 18. marca o godz. 9.00 w kaplicy św. Józefa zostanie odprawiona Msza św. z okazji Uroczystości Św. Józefa. Intencje prosimy zgłaszać w zakrystii.
  • W kolejną niedzielę Panie z Koła Caritas i Stowarzyszenia Rodzin Katolickich będą rozprowadzać wielkanocne baranki w cenie 6 zł. Nadwyżki ze sprzedaży zostaną przeznaczone na paczki dla najbiedniejszych z naszej parafii.
  • W niedzielę 19. marca na Mszę św. o godz. 11.00 szczególnie zapraszamy młodzież przygotowującą się do sakramentu bierzmowania, wraz z Rodzicami. Po Eucharystii krótkie spotkanie.