Ogłoszenia parafialne 12.02.2023

VI NIEDZIELA ZWYKŁA

 12 luty 2023

1.Każda niedziela jest wyjątkową okazją do dojrzewania naszej wiary, do pogłębiania i zacieśniania naszej osobistej relacji z Bogiem. Powierzajmy Mu trudy minionego tygodnia i prośmy o błogosławieństwo na dni, które otwiera przed nami. Niech On działa w naszych sercach, wówczas codzienność wypełni się dobrem.

2. Dziękujemy Paniom i Panom z rejonu 7 za sprzątanie i złożoną ofiarę 250 zł na utrzymanie kościoła i kwiaty. Na środę do sprzątania prosimy Panie i Panów z rejonu 8, P. Ryszard Bigaj, Podłęże, od P. Kapustów do P. Bigaj.

3. Zakończyliśmy w naszym kościele prace kamieniarskie. Dziękuje wszystkim którzy dodatkowo przychodzili i pomagali w sprzątaniu kościoła.

4. W środę, wieczorną Mszę Świętą łączymy z Nowenną do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Serdecznie zapraszam wszystkich czcicieli Matki Najświętszej, aby wypraszać przez Jej wstawiennictwo u tronu Bożego potrzebnych nam łask.

 5. W piątek 17 lutego po Mszy świętej wieczornej odbędzie się spotkanie uczniów kl. VII i VIII którzy przygotowują się do przyjęcia sakramentu bierzmowania.

6. W niedziele 19 lutego rozpoczniemy nabożeństwo 40-godzinne. O godz. 1500wystawienie Najświętszego Sakramentu i wspólna koronka do Bożego Miłosierdzia, później Adoracja w ciszy do godz. 1700. W niedzielę zapraszamy mieszkańców Zakrzowa, w poniedziałek mieszkańców Podłęża a we wtorek mieszkańców Zakrzowca.

 7. Na prośbę Ks. Arcybiskupa dziś zbiórka do puszek na pomoc poszkodowanym w trzęsieniu ziemi w Syrii i Turcji.         

 

 Kalendarz liturgiczny

  •  Wtorek – święto Św. Cyryla i Metodego, patronów Europy. W czasie wieczornej Mszy świętej polecać będziemy naszą Ojczyznę.

 Wszystkim solenizantom i jubilatom życzymy błogosławieństwa Bożego i potrzebnych łask na każdy dzień.