Ogłoszenia parafialne 12.01.2014

W liturgii tego tygodnia wspominamy:
w piątek – wspomnienie św. Antoniego, opata

  • Bóg zapłać Paniom i Panom z rejonu 7. za posprzątanie kościoła i za złożoną ofiarę na kwiaty i utrzymanie kościoła w wysokości zł. W tym tygodniu do sprzątania zapraszamy we wtorek i piątek po Mszy św. wieczornej Panie i Panów z rejonu 8. – Pan Ryszard Bigaj; Podłęże, od p. Kapustów do p. Bigajów.
  • Dziś Święto Chrztu Pańskiego, kończy ono cykl obchodów Zwiastowania, Bożego Narodzenia i Objawienia Pańskiego. Jutro rozpoczyna się okres zwykły, który trwać będzie do wtorku przed Wielkim Postem.
  • W dniu dzisiejszym Służba Liturgiczna Ołtarza zaprasza na Jasełka w wykonaniu dzieci i młodzieży z naszej parafii, w kościele o godz. 15.30. W przerwie pomiędzy aktami młodzież będzie zbierać dobrowolne ofiary, które zostaną przeznaczone na dofinansowanie wyjazdów rekolekcyjnych w wakacje.
  • Dyrekcja i Grono Pedagogiczne i uczniowie Szkoły Podstawowej w Podłężu serdecznie zapraszają wszystkich parafian na świąteczny program słowno-muzyczny, dziś o godz. 12.00 w sali gimnastycznej szkoły.
  • Dziś po Mszy św. wieczornej zapraszamy Chór Parafialny na spotkanie opłatkowe na plebanii.
  • Z racji trzeciego piątku miesiąca o godz. 15.00 zapraszamy na Koronkę do Bożego Miłosierdzia połączoną z Adoracją Najświętszego Sakramentu do godz. 17.00.
  • W przyszłą niedzielę Rada Parafialna będzie zbierać ofiary na ogrzewanie kościoła.
  • Za tydzień tj. 19 stycznia po Mszy św. wieczornej zapraszamy członków Rady Parafialnej i Rady ds. Modernizacji Kościoła na spotkanie opłatkowe na plebanii.