Ogłoszenia parafialne, 11.11.2018 r.

OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA 32. NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ, 11.11.2018 r.

 • Bóg zapłać Paniom i Panom z rejonu 22. za posprzątanie kościoła i złożoną ofiarę na kwiaty i utrzymanie kościoła w wysokości zł. W tym tygodniu do sprzątania kościoła zapraszamy w poniedziałek i piątek po Mszy świętej wieczornej Panie i Panów z rejonu 23., Zofia Kaczmarczyk, Podłęże, ul. Środkowa, od p. Krawczyków do p. Kaczmarczyków
 • W liturgii tego tygodnia wspominamy:
  w poniedziałek – wspomnienie św. Jozafata, biskupa i męczennika
  we wtorek – wspomnienie świętych Benedykta, Jana, Mateusza, Izaaka i Krystyna, pierwszych męczenników Polski
  w sobotę – wspomnienie św. Elżbiety Węgierskiej, zakonnicy
 • W dniu dzisiejszym obchodzimy Narodowe Święto Niepodległości
 • Dziś przed i po każdej Mszy świętej przedstawiciele Rady Parafialnej zbierają ofiary na ogrzewanie naszego kościoła. Bóg zapłać.
 • W tym tygodniu przypada trzeci piątek miesiąca. Zapraszamy na Koronkę do Miłosierdzia Bożego o godz. 15.00 i Adorację Najświętszego Sakramentu do godz. 17.00.
 • W kolejną niedzielę będziemy gościć w naszym kościele siostry Felicjanki w związku z Dniem Powołań oraz na zakończenie Nowenny Dziękczynnej za odzyskanie niepodległości. W związku z przypadającym II Światowym Dniem Ubogich odbędzie się zbiórka do puszek, którą przekażemy siostrom Felicjankom, prowadzącym kuchnię dla ubogich.