Ogłoszenia parafialne, 11.09.2016 r.

OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA 24. NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ, 11.09.2016

 • Bóg zapłać Paniom i Panom z rejonu 29. za posprzątanie kościoła i za złożoną ofiarę na i utrzymanie kościoła w wysokości zł. W tym tygodniu do sprzątania zapraszamy w poniedziałek i piątek po Mszy św. wieczornej Panie i Panów z rejonu 30., Jacek Szeląg, Podłęże, ul. Krótka, prawa strona
 • W tym tygodniu wspominamy:
  we wtorek – wspomnienie św. Jana Chryzostoma, biskupa i doktora Kościoła
  w środę – Święto Podwyższenia Krzyża Świętego
  w czwartek – wspomnienie NMP Bolesnej
  w piątek – wspomnienie świętych męczenników Korneliusza, papieża i Cypriana, biskupa
  w sobotę – wspomnienie św. Zygmunta Szczęsnego Felińskiego, biskupa, którego relikwie znajdują się w naszym kościele
 • Dziś w naszej parafii obchodzimy Dożynki. Dziękujemy parafianom z Zakrzowa za przygotowanie tegorocznej uroczystości.
 • W dniu dzisiejszym Rada ds. Modernizacji Kościoła zbiera dobrowolne ofiary na remont i modernizację naszej świątyni. Bóg zapłać.
 • W czwartek na Mszę świętą wieczorną zapraszamy szczególnie Rodziców wraz z dziećmi przygotowującymi się do I Komunii Świętej. Po Eucharystii pierwsze spotkanie organizacyjne.
 • W tym tygodniu przypada trzeci piątek miesiąca. Zapraszamy na Koronkę do Miłosierdzia Bożego o godz. 15.00 i Adorację Najświętszego Sakramentu do godz. 17.00.
 • Ponownie zwracamy się z prośbą do kierowców o parkowanie swoich samochodów na parkingu przy kościele, samochody pozostawiane na drodze kościelnej w ciągu tygodnia blokują wyjazd na drogę główną i przejście chodnikiem dla pieszych, stwarzają też zagrożenie w przypadku wjazdu i wyjazdu. Przypominamy, że na drodze kościelnej obowiązuje zakaz parkowania, o czym informują znaku drogowe. Postarajmy się o tym pamiętać, aby nie utrudniać sobie korzystania drogi.
 • Zapraszamy Rodziców i Dziadków odprowadzających dzieci do szkoły do nawiedzenia naszego kościoła na krótką modlitwę, drzwi zewnętrzne są otwarte od godz. 7.00 do 17.30.