Ogłoszenia parafialne, 11.04.2018 r.

OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA 4. NIEDZIELĘ WIELKIEGO POSTU, 11.03.2018 r. 

  • Bóg zapłać Paniom i Panom z rejonu 48. za posprzątanie kościoła i za złożoną ofiarę na i utrzymanie kościoła w wysokości zł. W tym tygodniu do sprzątania zapraszamy w poniedziałek i piątek po Mszy świętej wieczornej Panie i Panów z rejonu 49., Krystyna Leśniak, Zakrzów, Turówka
  • Dziś rozpoczęliśmy Rekolekcje Wielkopostne, które potrwają do środy 14 marca, według planu podanego wcześniej. Prowadzi je ks. dr Roman Zapała. Taca zbierana na Mszach świętych od poniedziałku do środy przeznaczona jest dla ks. rekolekcjonisty.
  • Dziś Rada ds. Modernizacji Kościoła zbiera dobrowolne ofiary na remont naszej świątyni. Bóg zapłać.
  • Dziś o godz. 16.00 Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym. Serdecznie zapraszamy na to szczególne nabożeństwo dorosłych, młodzież i dzieci. Kazanie wygłosi ks. Marek Dąbek ze Staniątek. Po nabożeństwie Msza święta. W Polsce za udział w Gorzkich Żalach można dostąpić odpustu zupełnego pod zwykłymi warunkami.
  • W środę dzień spowiedzi, która potrwa od godz. 10.30 do godz. 12.30 i od godz. 15.30 do godz. 17.00. Na godz. 12.30 zapraszamy chorych i starszych na Mszę świętą.
  • Z racji trzeciego piątku miesiąca o godz. 15.00 zapraszamy na Koronkę do Bożego Miłosierdzia połączoną z Adoracją Najświętszego Sakramentu do godz. 16.00.
  • Nabożeństwo Drogi Krzyżowej w każdy piątek. Dla dzieci o godz. 16.15, a dla młodzieży i dorosłych o godz. 17.30 po Mszy św. wieczornej.
  • W sobotę 17. marca o godz. 9.00 w kaplicy św. Józefa zostanie odprawiona Msza św. z okazji Uroczystości Św. Józefa. Intencje prosimy zgłaszać w zakrystii.
  • Tak jak co roku przed Świętami Wielkanocnymi prosimy o wsparcie potrzebujących z naszej parafii i składanie do kosza darów, a ofiar do puszki Caritas.