Ogłoszenia parafialne, 10.09.2017 r.

OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA 23. NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ, 10.09.2017

• Bóg zapłać Paniom i Panom z rejonu 22. za posprzątanie kościoła i za złożoną ofiarę na i utrzymanie kościoła w wysokości 370 zł. zł. W tym tygodniu do sprzątania zapraszamy w poniedziałek i piątek po Mszy świętej wieczornej Panie i Panów z rejonu 23., Zofia Kaczmarczyk, Podłęże, ul. Środkowa, od p. Krawczyków do p. Kaczmarczyków
  • W liturgii tego tygodnia wspominamy:
  • w środę – wspomnienie św. Jana Chryzostoma, biskupa i doktora Kościoła
  • w czwartek – Święto Podwyższenia Krzyża Świętego
  • w piątek – wspomnienie NMP Bolesnej
  • w sobotę – wspomnienie świętych męczenników Kornelisza, papieża i Cypriana, biskupa
  • Dziś w naszej parafii obchodzimy Dożynki. Dziękujemy parafianom z Podłęża za przygotowanie tegorocznej uroczystości.
  • W dniu dzisiejszym Rada ds. Modernizacji Kościoła zbiera dobrowolne ofiary na remont naszej świątyni. Bóg zapłać.
  • W tym tygodniu przypada trzeci piątek miesiąca. Zapraszamy na Koronkę do Miłosierdzia Bożego o godz. 15.00 i Adorację Najświętszego Sakramentu do godz. 17.00.
  • W sobotę 16 września zapraszamy wszystkich chłopców od klasy III wzwyż, którzy chcieliby zostać ministrantami na spotkanie o godz. 10.00. Prosimy przyjść z jednym z rodziców.
  • W kolejną niedzielę po Mszy świętej o godz. 11.00 odbędzie się pierwsze spotkanie organizacyjne przed I Komunią Świętą. Zapraszamy rodziców z dziećmi.