Ogłoszenia parafialne, 10.06.2018 r.

OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA 10. NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ, 10.06.2018 r.

• Bóg zapłać Paniom i Panom z rejonu 58. za posprzątanie kościoła i złożoną ofiarę na kwiaty i utrzymanie kościoła w wysokości zł. W tym tygodniu do sprzątania kościoła zapraszamy w poniedziałek i piątek po Mszy świętej wieczornej Panie i Panów z rejonu 59., Wioletta Nowak, Zakrzowiec i życzliwi parafii w Podłężu
  • W liturgii tego tygodnia wspominamy:
    w poniedziałek – wspomnienie św. Barnaby, apostoła
    we wtorek – wspomnienie błogosławionych męczenników Piotra Dańkowskiego, prezbitera i Towarzyszy
    w środę – wspomnienie św. Antoniego z Padwy, prezbitera i doktora Kościoła
    w czwartek – wspomnienie bł. Michała Kozala, biskupa i męczennika
  • W tym tygodniu przypada trzeci piątek miesiąca. Zapraszamy na Koronkę do Miłosierdzia Bożego o godz. 15.00 i adorację Najświętszego Sakramentu do godz. 17.00.
  • Dziękujemy wszystkim za udział w oktawie Bożego Ciała, za uczestnictwo w Mszach świętych i procesjach.
  •  Dziękujemy Panu Tadeuszowi Bednarczykowi i jego bratu Wacławowi za wykoszenie trawy wokół kościoła i na cmentarzu.
  • W kolejną niedzielę, Rada ds. modernizacji kościoła będzie zbierać dobrowolne ofiary na remont naszej świątyni. Bóg zapłać.
  • W miesiącu czerwcu codziennie po wieczornej Mszy św. odmawiamy Litanię do Serca Pana Jezusa.