Ogłoszenia parafialne, 10.04.2016 r.

OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA III NIEDZIELĘ WIELKANOCNĄ, 10.04.2016

• Bóg zapłać Paniom i Panom z rejonu 6. za posprzątanie kościoła i za złożoną ofiarę na i utrzymanie kościoła w wysokości zł. W tym tygodniu do sprzątania zapraszamy w poniedziałek i piątek po Mszy św. wieczornej Panie i Panów z rejonu 7., Barbara Golonka, Podłęże, ul. Kręta, tzw. Małe Osiedle
  • Dziś Rada ds. Modernizacji Kościoła zbiera dobrowolne ofiary na remont naszej świątyni. Bóg zapłać.
  • Dziś po Mszy św. o godz. 11.00 Rejon nr 53 z rejonową Panią Angeliką Porębską przyjmie relikwie i obraz św. Jana Pawła II na czas peregrynacji.
  • Z racji trzeciego piątku miesiąca o godz. 15.00 zapraszamy na Koronkę do Bożego Miłosierdzia połączoną z Adoracją Najświętszego Sakramentu do godz. 17.00.
  • W środę na Mszę świętą wieczorną zapraszamy młodzież przygotowującą się do Sakramentu Bierzmowania, prosimy o przyniesienie dzienniczków kandydata.