Ogłoszenia parafialne, 10.01.2016 r.

OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA NIEDZIELĘ CHRZTU PAŃSKIEGO, 10.01.2016

  • Bóg zapłać Paniom i Panom z rejonu 53 za posprzątanie kościoła i za złożoną ofiarę na i utrzymanie kościoła w wysokości zł. W tym tygodniu do sprzątania zapraszamy w poniedziałek i piątek po Mszy św. wieczornej Panie i Panów z rejonu nr 54, Katarzyna Bobek, Zakrzowiec, od p. Pilchów do p. Czaplaków
  • Dziś Święto Chrztu Pańskiego, kończy ono cykl obchodów Zwiastowania, Bożego Narodzenia i Objawienia Pańskiego. Jutro rozpoczyna się okres zwykły, który trwać będzie do wtorku przed Wielkim Postem.
  • Dziś po Mszy świętej o godz. 11.00 w naszej parafii odbędzie się wspólne śpiewanie tradycyjnych polskich kolęd i pastorałek. Kolędowanie jest przygotowane przez scholę, chór „Totus Tuus” oraz dzieci ze szkoły podstawowej w Podłężu. Serdecznie zapraszamy i zachęcamy do włączenia się we wspólne śpiewanie.
  • Z racji trzeciego piątku miesiąca o godz. 15.00 zapraszamy na Koronkę do Bożego Miłosierdzia połączoną z Adoracją Najświętszego Sakramentu do godz. 17.00.
  • W przyszłą niedzielę Rada Parafialna będzie zbierać ofiary na ogrzewanie kościoła.
  • Proszono nas o ogłoszenie:
    Centrum Rozwoju Seniorów w Staniątkach serdecznie zaprasza wszystkie osoby zainteresowane udziałem w zajęciach organizowanych w naszym Ośrodku na spotkanie w dniu 13 stycznia 2016 (środa) o godzinie 16.00 w siedzibie Ośrodka. Podczas wspólnego kolędowania przedstawimy nasze pomysły na zajęcia i wspólnie zastanowimy się nad przyszłą ofertą. Serdecznie zapraszamy.