Ogłoszenia parafialne, 09.08.2020

OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA 19. NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ, 09.08.2020 r.

 • Bóg zapłać Paniom i Panom z rejonu 55. za posprzątanie kościoła i złożoną ofiarę w wysokości 90 zł. W tym tygodniu do sprzątania kościoła zapraszamy w środę po Mszy świętej wieczornej Panie i Panów z rejonu 56., Wiesława Maciejasz, Zakrzowiec, ul. Stawowa, od p. Flaków do p. Piotrowskich
 • W liturgii tego tygodnia wspominamy:
  w poniedziałek – święto św. Wawrzyńca, diakona i męczennika
  we wtorek – wspomnienie św. Klary, dziewicy
  w czwartek – święto NMP Kalwaryjskiej
  w piątek – wspomnienie św. Maksymiliana Marii Kolbego, prezbitera i męczennika
  w sobotę – uroczystość Wniebowzięcia NMP
 • Dziś Rada ds. Modernizacji Kościoła zbiera dobrowolne ofiary na wykończenie nowych pomieszczeń gospodarczych oraz klatki schodowej w naszym kościele. Bóg zapłać
 • W sobotę Uroczystość Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny – Matki Boskiej Zielnej. Msze święte w naszym kościele odprawiane będą w porządku niedzielnym, tj. o godz. 7.00, 9.00, 11.00 i 17.00. Na każdej Mszy św. obrzęd poświęcenia ziół i kwiatów.
 • W czasie wakacyjnego wypoczynku nie zapominajmy o codziennej modlitwie i uczestniczeniu w niedzielnej Mszy świętej. Zachęcamy do nawiedzenia naszego kościoła na codzienną modlitwę, drzwi zewnętrzne są otwarte od godz. 7.00 do 17.30.