Ogłoszenia parafialne, 09.08.2015 r.

OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA 19. NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ, 09.08.2015

• Bóg zapłać Paniom i Panom z rejonu 30. Za posprzątanie kościoła i za złożoną ofiarę na kwiaty i utrzymanie kościoła w wysokości 160 zł. W tym tygodniu do sprzątania zapraszamy w poniedziałek i piątek po Mszy św. wieczornej Panie i Panów z rejonu 32. – Antoni Buczek, Podłęże, od p. Buczków do odcinka sieci
  • W tym tygodniu wspominamy:
    w poniedziałek – Święto Św. Wawrzyńca, diakona i męczennika
    we wtorek – wspomnienie św. Klary, dziewicy
    w czwartek – Święto NMP Kalwaryjskiej
    w piątek – wspomnienie św. Maksymiliana Marii Kolbego, prezbitera i męczennika
    w sobotę – Uroczystość Wniebowzięcia NMP
  • Dziś po Mszy św. o godz. 11.00 Rejony 35, 36 i 37 wraz z rejonowymi na czele z Panem Markiem Jeleniem przyjmą relikwie i obraz Św. Jana Pawła II na czas peregrynacji po os. Trawniki.
  • W sobotę Uroczystość Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny – Matki Boskiej Zielnej. Msze święte w naszym kościele odprawiane będą w porządku niedzielnym, tj. o godz. 7.00, 9.00, 11.00 i 17.00. Na każdej Mszy św. obrzęd poświęcenia ziół i kwiatów.
  • Za tydzień Rada ds. Modernizacji Kościoła będzie zbierać dobrowolne ofiary na remont i modernizację naszej świątyni. Bóg zapłać.
  • W czasie wakacyjnego wypoczynku nie zapominajmy o codziennej modlitwie i uczestniczeniu w niedzielnej Mszy świętej. Zachęcamy do nawiedzenia naszego kościoła na codzienną modlitwę, drzwi zewnętrzne są otwarte od godz. 7.00 do 17.30.