Ogłoszenia parafialne 09.07.2023

CZTERNASTA NIEDZIELA ZWYKŁA

9 lipca 2023

1.Dziś po każdej Mszy św. adoracja Najświętszego Sakramentu.

2.Dziękujemy Paniom i Panom z rejonu 27 za sprzątanie i złożoną ofiarę 400 zł na utrzymanie kościoła i kwiaty. Na środę do sprzątania prosimy Panie i Panów z rejonu 28; P. Teresa Waś, Podłęże, ul. Wąska, prawa strona.

3.W środę kierujemy nasze prośby do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Podczas Nowenny o godz. 19.30 prosimy Ją we wszystkich naszych potrzebach.

4.W przyszłą niedzielę Przedstawiciele Rady Parafialnej będą zbierać dobrowolne ofiary na dalsze prace remontowe w naszym kościele. Bóg zapłać za składane ofiary

5.W niedziele 23 lipca br. odbędzie Pielgrzymka osób starszych, seniorów i dziadków do Sanktuarium Miłosierdzia Bożego w Łagiewnikach. Zapisy u P. Anny Krystian

Kalendarz Liturgiczny

• Wtorek – Święto Św. Benedykta, opata, patrona Europy.
  • Środa – wspomnienie św. Brunona Bonifacego z Kwerfurtu, biskupa i męczennika.
  • Czwartek – wspomnienie św. pustelników Andrzeja Świerada i Benedykta.
  • Sobota – wspomnienie św. Bonawentury, biskupa i doktora Kościoła.

6.W ubiegła niedzielę Polska Fundacja Ratownictwa Medycznego, która gościła w naszej parafii, zebrała kwotę 6726 zł i 50 groszy. Serdecznie dziękują naszej wspólnocie parafialnej za okazaną życzliwość i wsparcie.

7.Wszystkim Solenizantom i jubilatom życzymy Bożego Błogosławieństwa i opieki Matki Bożej, a wyjeżdzającym na urlopy i wakacje dobrego wypoczynku i szczęśliwych powrotów do domu.