Ogłoszenia parafialne, 09.05.2021

OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA 6. NIEDZIELĘ WIELKANOCNĄ, 09.05.2021 r.

  • Bóg zapłać rodzicom dzieci komunijnych za posprzątanie kościoła. W tym tygodniu do sprzątania kościoła zapraszamy w środę po Mszy świętej wieczornej Panie i Panów z rejonu 35., Marek Jeleń, Podłęże, Trawniki, od p. Pilch do p. Wyrwa i od p. Lisowskich do p. Taborskich
  • W liturgii tego tygodnia wspominamy: w piątek – święto św. Macieja, apostoła
  • W poniedziałek, wtorek i środę przypadają dni modlitw o urodzaje i za kraje głodujące
  • Zachęcamy do uczestnictwa w Majówkach w kościele, aby spotkać się z Chrystusem Eucharystycznym na Mszy św., przyjąć Go w komunii św. i adorować podczas nabożeństwa, zachowując obowiązujące przepisy bezpieczeństwa.
  • Od poniedziałku rozpoczynamy triduum po Komunii Świętej. Klasa A w poniedziałek, wtorek i środę. Na zakończenie triduum klasa A odnowi przyrzeczenia chrzcielne. Klasa B w czwartek, piątek i sobotę. W czwartek na rozpoczęcie triduum odnowimy przyrzeczenia chrzcielne, Przynosimy ze sobą świece.
  • W kolejną niedzielę Rada ds. modernizacji kościoła będzie zbierać dobrowolne ofiary na remont naszej świątyni. Bóg zapłać.