Ogłoszenia parafialne 09.03.2014

  • Bóg zapłać Paniom i Panom z rejonu 16. za posprzątanie kościoła i za złożoną ofiarę na kwiaty i utrzymanie kościoła w wysokości zł. W tym tygodniu do sprzątania zapraszamy w poniedziałek i piątek po Mszy św. wieczornej Panie i Panów z rejonu 17. – Pani Alicja Chojnacka, Podłęże, ul. Jasna
  • Dziś o godz. 16.00 Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym. W tym roku kazania wygłosi do nas ks. Jan wikary. Serdecznie zapraszamy na to szczególne nabożeństwo dorosłych, młodzież i dzieci. Po nabożeństwie Msza św. W Polsce za udział w Gorzkich Żalach można dostąpić odpustu zupełnego pod zwykłymi warunkami.
  • Dzisiejsza składka przeznaczona jest na Centrum Jana Pawła II „Nie lękajcie się!”
  • Nabożeństwo Drogi Krzyżowej w każdy piątek. Dla dzieci o godz. 16.15, a dla młodzieży i dorosłych o godz. 17.30 po Mszy św. wieczornej.
  • Pod figurką św. Antoniego znajduje się puszka Caritas. Zachęcamy do składania jałmużny wielkopostnej, przeznaczonej dla najbiedniejszych z naszej parafii.
  • W sobotę 15. marca o godz. 10.00 w kaplicy św. Józefa zostanie odprawiona Msza św. z okazji zbliżającej się Uroczystości Św. Józefa. Intencje prosimy zgłaszać w zakrystii.
  • Za tydzień Rada ds. Modernizacji Kościoła będzie zbierać dobrowolne ofiary na remont i modernizację naszej świątyni.
  • Dziękujemy ks. biskupowi oraz wszystkim parafianom, którzy wzięli czynny udział w wizytacji kanonicznej na Mszach świętych, nabożeństwach i odwiedzinach w domach.
  • Już dzisiaj informujemy, że tegoroczne, Jubileuszowe Rekolekcje Parafialne poprowadzi ks. Jacek Ponikowski, dyrektor Domu dla Niewidomych Mężczyzn im. Matki Elżbiety Czackiej w Niepołomicach. Rekolekcje te odbędą się od 30. marca do 2. kwietnia.
  • Informujemy, że w zakrystii można odbierać zamówione płyty CD ze zdjęciami z bierzmowania i wizytacji biskupiej.