Ogłoszenia parafialne, 08.09.2019 r.

 OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA 23. NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ, 08.09.2019 r.

 • Bóg zapłać Paniom i Panom z rejonu 6. za posprzątanie kościoła i złożoną ofiarę na kwiaty i utrzymanie kościoła w wysokości zł. W tym tygodniu do sprzątania kościoła zapraszamy w poniedziałek i piątek po Mszy świętej wieczornej Panie i Panów z rejonu 7., Barbara Golonka, Podłęże, ul. Kręta, tzw. Małe Osiedle
 • W liturgii tego tygodnia wspominamy:
  w poniedziałek – wspomnienie bł. Anieli Salawy, dziewicy
  w piątek – wspomnienie św. Jana Chryzostoma, biskupa i doktora Kościoła
  w sobotę – święto Podwyższenia Krzyża Świętego
 • W kolejną niedzielę Rada ds. Modernizacji Kościoła będzie zbierać dobrowolne ofiary na remont naszej świątyni. Bóg zapłać. Po Mszy świętej wieczornej członków Rady zapraszamy na spotkanie na plebanii
 • W kolejną niedzielę na Mszę świętą o godz. 11.00 zapraszamy szczególnie dzieci z klas 3 przygotowujące się do I Komunii Świętej, wraz z rodzicami. Po Eucharystii spotkanie organizacyjne.
 • Schola parafialna zaprasza wszystkie chętne dzieci, zarówno chłopców jak i dziewczęta od 2 klasy szkoły podstawowej do udziału w spotkaniach formacyjnych, które odbywają się w każdą sobotę w godzinach od 10.00 do 11.30 w salce przy kościele w Podłężu. Aby dołączyć wystarczy przyjść na spotkanie w najbliższą sobotę (do końca września). Serdecznie zapraszamy.