Ogłoszenia parafialne 08.06.2014

• Bóg zapłać Paniom i Panom z rejonu 29. za posprzątanie kościoła i za złożoną ofiarę na kwiaty i utrzymanie kościoła w wysokości zł. W tym tygodniu do sprzątania zapraszamy w poniedziałek i piątek po Mszy św. wieczornej Panie i Panów z rejonu 30. – Pani Barbara Mitoń, Podłęże, ul. Krótka, prawa strona
  • W tym tygodniu wspominamy:
    w poniedziałek – Święto Najświętszej Maryi Panny, Matki Kościoła
    we wtorek – wspomnienie bł. Bogumiła, biskupa
    w środę – wspomnienie św. Barnaby, apostoła
    w czwartek – Święto Jezusa Chrystusa Najwyższego i Wiecznego Kapłana
    w piątek – wspomnienie św. Antoniego z Padwy, prezbitera i doktora Kościoła, wszystkim Antonim, a szczególnie Panu Buczkowi składamy serdeczne życzenia, błogosławieństwa Bożego i stałej opieki św. Antoniego
    w sobotę – wspomnienie bł. Michała Kozala, biskupa i męczennika
  • Dziś obchodzimy Uroczystość Zesłania Ducha Świętego. Od jutra rozpoczynamy w Kościele okres zwykły. Na Mszy św. o godz. 11.00 rejon nr 3 wraz z rejonowym Panem Krzysztofem Krupińskim, przyjmie relikwie i obraz Św. Jana Pawła II na czas peregrynacji.
  • W dniu dzisiejszym trwa zbiórka do puszek z przeznaczeniem na budowę Świątyni Opatrzności Bożej w Warszawie. Taca z niedzieli przeznaczona jest na rzecz poszkodowanych przez powódź na Bałkanach.
  • Tradycyjnie w miesiącu czerwcu codziennie podczas wieczornej Mszy św. odmówimy Litanię do Serca Pana Jezusa.
  • W przyszłym tygodniu Rada ds. Modernizacji Kościoła będzie zbierać dobrowolne ofiary na remont i modernizację naszej świątyni. Po Mszy św. wieczornej członków Rady zapraszamy na spotkanie na plebanię.
  • Za tydzień 15 czerwca po Mszy św. wieczornej młodzież działająca przy parafii zaprasza na pantomimę pt. „Ukaż mi Panie swą twarz” oraz konferencję i adorację dla młodzieży.
  • Ruch Światło-Życie serdecznie zaprasza na Rekolekcje wakacyjne dla dzieci i młodzieży w lipcu. Koszt 7-dniowej oazy dla dzieci ze Szkoły Podstawowej wynosi 280 zł. Natomiast 15-dniowej dla uczniów Gimnazjum wynosi 560 zł. Szczegółowe informacje na www.krakow.oaza.pl
  • Informujemy, że w zakrystii można zamawiać płytę CD z fotografiami z uroczystości prymicyjnych ks. Piotra Pilcha w cenie 15 zł.