Ogłoszenia parafialne, 08.03.2015

OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA III NIEDZIELĘ WIELKIEGO POSTU, 08.03.2015

 • Bóg zapłać Paniom i Panom z rejonu 8. za posprzątanie kościoła i za złożoną ofiarę na kwiaty i utrzymanie kościoła w wysokości zł. W tym tygodniu do sprzątania zapraszamy w poniedziałek i piątek po Mszy św. wieczornej Panie i Panów z rejonu 9. – P. Kruszyna-Krępa, Podłęże, od p. Lebiestów do p. Wilkoszów
 • W dniu dzisiejszym Panie z Koła Caritas i Stowarzyszenia Rodzin Katolickich rozprowadzają wielkanocne baranki w cenie 6 zł. Nadwyżki ze sprzedaży zostaną przeznaczone na paczki dla najbiedniejszych z naszej parafii.
 • Dziś o godz. 16.00 Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym. Serdecznie zapraszamy na to szczególne nabożeństwo dorosłych, młodzież i dzieci. W Polsce za udział w Gorzkich Żalach można dostąpić odpustu zupełnego pod zwykłymi warunkami.
 • Dziś po Mszy świętej wieczornej na plebanię zapraszamy Radę ds. Modernizacji Kościoła na spotkanie z inspektorem nadzoru.
 • Nabożeństwo Drogi Krzyżowej w każdy piątek. Dla dzieci o godz. 16.15, a dla młodzieży i dorosłych o godz. 17.30 po Mszy św. wieczornej. W piątek 13. marca na Drogę Krzyżową na godz. 16.15 szczególnie zapraszamy dzieci przygotowujące się do I Komunii Św. wraz z Rodzicami.
 • W drugą sobotę miesiąca zapraszamy na wieczorną Mszę świętą przy relikwiach Św. Jana Pawła II w intencji kobiet w stanie błogosławionym i Rodzin pragnących dziecka.
 • Za tydzień rozpoczynamy rekolekcje Wielkopostne, które poprowadzi ks. prałat Władysław Zązel, kapelan Związku Podhalan, członek Zespołu Apostolstwa Trzeźwości przy Konferencji Episkopatu Polski i diecezjalny duszpasterz trzeźwości w diecezji bielsko-żywieckiej.
  Program pierwszego dnia w niedzielę:godz. 7.00 – Msza św. z nauką ogólną, potem nauka stanowa dla kobiet

  godz. 9.00 – Msza św. z nauką ogólną, potem nauka stanowa dla mężczyzn

  godz. 11.00 – Msza św. z nauką dla dzieci i młodzieży

  godz. 16.00 – Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym

  godz. 17.00 – Msza św. z nauką ogólną

  Szczegółowy program rekolekcji oraz Wielkiego Tygodnia znajduje się w przedsionku kościoła oraz na stronie internetowej parafii.

 • W przyszłą niedzielę Rada ds. Modernizacji Kościoła będzie zbierać dobrowolne ofiary na remont naszej świątyni. Bóg zapłać.
 • Z okazji dzisiejszego Dnia Kobiet składamy serdeczne życzenia wszystkim Paniom, błogosławieństwa Bożego, opieki NMP, św. Józefa i Św. Jana Pawła II.