Ogłoszenia parafialne, 06.11.2016 r.

OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA 32. NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ, 06.11.2016

 • Bóg zapłać Paniom i Panom z rejonu 37. za posprzątanie kościoła i za złożoną ofiarę na i utrzymanie kościoła w wysokości zł. W tym tygodniu do sprzątania zapraszamy w poniedziałek i piątek po Mszy św. wieczornej Panie i Panów z rejonu 38., Andrzej Szeląg, Podłęże, Sopoty, od p. Szewczyków do p. Pilchów
 • W tym tygodniu wspominamy:
  w środę – rocznica poświęcenia Bazyliki Laterańskiej
  w czwartek – wspomnienie św. Leona Wielkiego, papieża i doktora Kościoła
  w piątek – wspomnienie św. Marcina z Tours, biskupa
  w sobotę – wspomnienie św. Jozafata, biskupa i męczennika
 • Dziś pierwsza niedziela miesiąca, po każdej Mszy świętej krótka adoracja Najświętszego Sakramentu. Składka z dnia dzisiejszego przeznaczona jest na prace w naszym kościele.
 • Dziś na Mszy św. o godz. 11.00 wręczymy nagrody w Konkursie Różańcowym. Pierwsze miejsce zdobyli Staś i Krzyś Dudzieńscy, drugie Zosia i Julek Lebiest, trzecie Damian Stawowy. Wszystkich, którzy brali udział w konkursie prosimy o zgłaszanie się po Mszy św. do zakrystii po nagrody pocieszenia i odbiór różańców. Po Mszy świętej o godz. 11.00 odbędzie się krótkie spotkanie dla Rodziców dzieci przygotowujących się do I Komunii Świętej. Bardzo prosimy o przybycie.
 • W piątek, tj. 11. listopada przypada 98. rocznica odzyskania przez Polskę Niepodległości. Zapraszamy na Mszę św. w intencji Ojczyzny o godz. 09.00
 • W drugą sobotę miesiąca zapraszamy na wieczorną Mszę św. w intencji kobiet w stanie błogosławionym i Rodzin pragnących dziecka
 • Radzie Parafialnej składamy serdeczne Bóg zapłać za kwestę w czasie Dnia Wszystkich Świętych.
 • Za tydzień przed i po każdej Mszy świętej przedstawiciele Rady Parafialnej będą zbierać ofiary na ogrzewanie naszego kościoła. Bóg zapłać.
 • Proszono nas o ogłoszenie:
  Zarząd Stowarzyszenia Honorowych Dawców Krwi „Kropelka” w Niepołomicach organizuje akcję oddawania krwi, która odbędzie się 20.11.2016 r. w godzinach od 10.00 do 15.00 na Zamku Królewskim w Niepołomicach, sala Rycerska.