Ogłoszenia parafialne, 06.10.2019 r.

 OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA 27. NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ, 06.10.2019 r.

 • Bóg zapłać Paniom i Panom z rejonu 10. za posprzątanie kościoła i złożoną ofiarę na kwiaty i utrzymanie kościoła w wysokości zł. W tym tygodniu do sprzątania kościoła zapraszamy w poniedziałek i piątek po Mszy świętej wieczornej Panie i Panów z rejonu 11., Teresa Pilch, Podłęże, od p. Kubackich do p. Barnatów
 • W liturgii tego tygodnia wspominamy:
  w poniedziałek – wspomnienie NMP Różańcowej
  w środę – wspomnienie bł. Wincentego Kadłubka, biskupa
 • Dziś pierwsza niedziela miesiąca, po Mszach św. uklękniemy w Adoracji Najświętszego Sakramentu. O godz. 16.00 uroczyste Nabożeństwo Różańcowe z procesją do pięciu ołtarzy, będziemy rozważać Tajemnice Bolesne. Po procesji Msza św. wieczorna bez Adoracji. Składka z dnia dzisiejszego przeznaczona jest na prace w naszym kościele.
 • Dziś na Mszy świętej o godz. 11.00 nastąpi poświęcenie i rozdanie różańców dzieciom przygotowującym się do przyjęcia I Komunii Świętej
 • W dniu dzisiejszym odbywa się zbiórka do puszek z przeznaczeniem na Fundację Dzieło Nowego Tysiąclecia, wspomagającą studentów z ubogich rodzin.
 • Zapraszamy na nabożeństwo różańcowe, codziennie po Mszy św. wieczornej. Szczególnie zapraszamy młodzież i dzieci, które po każdym nabożeństwie otrzymują naklejki różańcowe.
 • Już dziś zapraszamy na organizowaną przez Uniwersytet Papieski Jana Pawła II, naszą parafię oraz Gminę Niepołomice, Międzynarodową Konferencję Naukową, Jan Paweł II, kultura i wyczucie medialne. Konferencja odbędzie się 18 października br. w Małopolskim Centrum Dźwięku i Słowa w Niepołomicach, rozpoczęcie o godz. 9.30. Wśród prelegentów znajdą się m.in. abp Wojciech Polak Prymas Polski, ks. bp Andrzej Wypych z Chicago, Poseł Marek Biernacki z Gdańska, ks. dr Krzysztof Białowąs postulator Rzymski z Watykanu, konsul Chorwacji Paweł Włodarczyk, red. Jarosław Gugała z telewizji Polsat, ks. prof. Józef Kloch oraz wielu innych wykładowców z całej Polski. Konferencja będzie relacjonowana przez media, zarówno prasę jak i telewizję. Serdecznie zapraszamy do udziału, wstęp wolny, w trakcie konferencji odbędą się przerwy kawowe z poczęstunkiem.
 • W kolejną sobotę i niedzielę Rada ds. Modernizacji Kościoła będzie zbierać dobrowolne ofiary na nową elewację naszej świątyni. Bóg zapłać.