Ogłoszenia parafialne, 06.07.2014

 • Bóg zapłać Paniom i Panom z rejonu 33. za posprzątanie kościoła i za złożoną ofiarę na kwiaty i utrzymanie kościoła w wysokości zł. W tym tygodniu do sprzątania zapraszamy w poniedziałek i piątek po Mszy św. wieczornej Panie i Panów z rejonu 34. – Pan Tadeusz Sadko, Podłęże, ul. Torowa, od p. Szewczyków do p. Kaletów
 • W tym tygodniu wspominamy:
  we wtorek – wspomnienie św. Jana z Dukli, prezbitera
  w piątek – Święto Św. Benedykta, opata, patrona Europy
  w sobotę – wspomnienie św. Brunona Bonifacego z Kwerfurtu, biskupa i męczennika
 • Dziś pierwsza niedziela miesiąca, po każdej Mszy świętej krótka adoracja Najświętszego Sakramentu. Składka z dnia dzisiejszego przeznaczona jest na prace w naszym kościele.
 • W dniu dzisiejszym o godz. 17.45 zapraszamy na coroczny Koncert Organowy w naszym kościele. W tym roku na organach wystąpi Prof. Bogdan Narloch, dyrektor Międzynarodowego Festiwalu Organowego w Koszalinie oraz na trąbce Prof. Roman Gryń. Serdecznie zapraszamy.
 • Za tydzień Rada ds. Modernizacji Kościoła będzie zbierać dobrowolne ofiary na remont i modernizację naszej świątyni.
 • W przyszłą niedzielę na Mszy św. o godz. 11.00 rejon nr 6 wraz z rejonową Panią Janiną Motor przyjmie relikwie i obraz Św. Jana Pawła II na czas peregrynacji.