Ogłoszenia parafialne, 06.05.2018 r.

OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA 6. NIEDZIELĘ WIELKANOCNĄ 06.05.2018r 

  • Bóg zapłać Paniom i Panom z rejonu 56. za posprzątanie kościoła i za złożoną ofiarę na i utrzymanie kościoła w wysokości 310 zł. W tym tygodniu do sprzątania kościoła i jego otoczenia zapraszamy Rodziców dzieci idących do I Komunii Świętej.
  • W liturgii tego tygodnia wspominamy:
    we wtorek – uroczystość św. Stanisława BM, głównego patrona Polski i archidiecezji krakowskiej
  • Dziś pierwsza niedziela miesiąca, po każdej Mszy świętej krótka adoracja Najświętszego Sakramentu. Składka z dnia dzisiejszego przeznaczona jest na prace w naszej parafii.
  • W poniedziałek, wtorek i środę przypadają dni modlitw o urodzaje i za kraje głodujące
  • W przyszłą niedzielę o godz. 11.00 uroczysta Msza święta podczas której dzieci z naszej parafii przystąpią do I Komunii Świętej. Zbiórka przed kościołem o godz. 10.30. Spowiedź dla dzieci i ich Rodziców w sobotę od godz. 9.00 do 11.00.
  • W przyszłą niedzielę Rada ds. Modernizacji Kościoła będzie zbierać dobrowolne ofiary na remont naszej świątyni. Bóg zapłać.
  • Zapraszamy wszystkich do licznego udziału w codziennych Nabożeństwach Majowych po Mszy św. wieczornej.
  • Informujemy, że wyjazd na parafialną pielgrzymkę na Jasną Górę odbędzie się 17 maja – w czwartek o godz. 15.00 z parkingu przy kościele. O godz. 21.00 weźmiemy udział w Apelu Jasnogórskim transmitowanym przez TV Trwam. W piątek 18 maja o godz. 6.00 odsłonięcie obrazu i Msza święta. Po południu przejazd do Leśniowa.