Ogłoszenia parafialne, 06.03.2016 r.

OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA IV NIEDZIELĘ WIELKIEGO POSTU, 06.03.2016

  • Bóg zapłać Paniom i Panom z rejonu 1. za posprzątanie kościoła i za złożoną ofiarę na i utrzymanie kościoła w wysokości zł. W tym tygodniu do sprzątania zapraszamy w poniedziałek i piątek po Mszy św. wieczornej Panie i Panów z rejonu nr 2., Tadeusz Szybiński, Podłęże, ul. Wielicka od p. Augustynowiczów do p. Mielców
  • Dziś pierwsza niedziela miesiąca, po każdej Mszy św. krótka adoracja Najświętszego Sakramentu. Składka z dnia dzisiejszego przeznaczona jest na prace w naszym kościele.
  • Dziś o godz. 16.00 Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym. Serdecznie zapraszamy na to szczególne nabożeństwo dorosłych, młodzież i dzieci. W Polsce za udział w Gorzkich Żalach można dostąpić odpustu zupełnego pod zwykłymi warunkami.
  • Nabożeństwo Drogi Krzyżowej w każdy piątek. Dla dzieci o godz. 16.15, a dla młodzieży i dorosłych o godz. 17.30 po Mszy św. wieczornej.
  • Za tydzień Rada ds. Modernizacji kościoła będzie zbierać dobrowolne ofiary na remont naszej świątyni. Bóg zapłać.
  • Składamy serdeczne podziękowania wszystkim uczestniczącym i rekolekcjach wielkopostnych, dorosłym, a szczególnie dzieciom i młodzieży oraz dyrekcji Szkoły Podstawowej i Gimnazjum, nauczycielom, katechetom.
  • Tak jak co roku przed Świętami Wielkanocnymi prosimy o wsparcie potrzebujących z naszej parafii i składanie do kosza darów, a ofiar do puszki Caritas.
  • Proszono nas o ogłoszenie:
    Archidiecezja Krakowska oraz Komitet Organizacyjny ŚDM zaprasza do uczestnictwa w spotkaniu „Projekt Młodzi i Miłosierdzie”, które odbędzie się 15 marca – dla uczniów gimnazjów i 16 marca dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych w TAURON Arena Kraków. Spotkanie będzie wydarzeniem kulturalno-edukacyjnym, podczas którego młodzi będą mogli poznać i doświadczyć czym jest Miłosierdzie. Szczegóły na plakatach oraz u katechetów.