Ogłoszenia parafialne, 06.01.2019 r.

OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA UROCZYSTOŚĆ OBJAWIENIA PAŃSKIEGO, 06.01.2019 r.

  • Bóg zapłać Paniom i Panom z rejonu 30. za posprzątanie kościoła i złożoną ofiarę na kwiaty i utrzymanie kościoła w wysokości zł. W tym tygodniu do sprzątania kościoła zapraszamy w poniedziałek i piątek po Mszy świętej wieczornej Panie i Panów z rejonu 31., Tomasz Nowak, Podłęże, ul. Krótka, lewa strona
  • Dziś Uroczystość Objawienia Pańskiego – Trzech Króli. Na każdej Mszy św. poświecimy kredę, kadzidło i mirrę. Jest to również pierwsza niedziela miesiąca, po każdej Mszy świętej krótka adoracja Najświętszego Sakramentu. Składka z Uroczystości Objawienia Pańskiego przeznaczona jest na misje i na prace w naszym kościele.
  • W przyszłą niedzielę Rada Parafialna będzie zbierać ofiary na ogrzewanie kościoła.
  • W kolejną niedzielę 13. stycznia po Mszy św. wieczornej zapraszamy Radę Parafialną i Radę ds. Modernizacji kościoła na spotkanie opłatkowe na plebanii.