Ogłoszenia parafialne 05.11.2023

TRZYDZIESTA PIERWSZA NIEDZIELA ZWYKŁA

5 listopada 2023 r.

1.Bóg prowadzi nas drogami prawdy i miłości. Dał nam przykazania, a więc jasne zasady, konkretne wymagania.

Miejmy odwagę zawsze stawać po stronie prawdy i uczciwości. Bóg wspiera tych, którzy są Mu wierni.

2.Dziś pierwsza niedziela miesiąca. Zamiast kazania Adoracja Najświętszego Sakramentu.

3.Dziękujemy Paniom i Panom z rejonu 47-48 za sprzątanie i złożoną ofiarę w wysokości 900 zł na kwiaty i utrzymanie kościoła. Na środę do sprzątania prosimy Panie i Panów z rejonu 49; P.Krystyna Leśniak, Turówka

4.Zapraszam Przedstawicieli Rady Parafialnej na spotkanie w środę po Mszy św. wieczornej.

5.W sobotę 11 listopada obchodzimy Narodowe Święto Niepodległości. O godz. 10.00 w kościele Msza święta za Ojczyznę.

Z racji Święta Niepodległości Msza św. za zmarłych na cmentarzu będzie odprawiona o godz. 1500. Wypominki cmentarne rozpoczną się o godz. 1430.

6.W niedzielę 12.11.2023 po Mszy św. o godz. 1100 spotkanie dla rodziców dzieci z klas trzecich.

7.Radzie Parafialnej oraz wszystkim ofiarodawcom składam serdeczne Bóg zapłać za kwestę w czasie dnia Wszystkich Świętych. Zebraliśmy 7807 zł i 5 euro.

KALENDARZ LITURGICZNY:

• Czwartek – święto poświęcenia Bazyliki Laterańskiej
  • Piątek – wspomnienie św. Leona Wielkiego, papieża i doktora Kościoła
  • Sobota – wspomnienie św. Marcina.

8.Życzenia obfitości Bożej łaski i opieki Matki Bożej przekazujemy solenizantom i jubilatom nowego tygodnia.