Ogłoszenia parafialne, 05.10.2014

OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA XXVII NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ, 05.10.2014

 • Bóg zapłać Paniom i Panom z rejonu 46. za posprzątanie kościoła i za złożoną ofiarę na kwiaty i utrzymanie kościoła w wysokości zł. W tym tygodniu do sprzątania zapraszamy w poniedziałek i piątek po Mszy św. wieczornej Panie i Panów z rejonu 47. – Pani Krystyna Rakoczy, Podłęże, Rudzica, od p. Cubanów do p. Korniów
 • W tym tygodniu wspominamy:
  we wtorek – wspomnienie Najśw. Maryi Panny Różańcowej
  w czwartek – Święto bł. Wincentego Kadłubka, biskupa
 • Dziś pierwsza niedziela miesiąca, po Mszach św. uklękniemy w Adoracji Najświętszego Sakramentu. O godz. 16.00 uroczyste Nabożeństwo Różańcowe z procesją do pięciu ołtarzy, będziemy rozważać Tajemnice Radosne. Po procesji Msza św. wieczorna bez Adoracji. Składka z dnia dzisiejszego przeznaczona jest na prace w naszym kościele.
 • Dziś po Mszy św. wieczornej zapraszamy członków Rady Parafialnej na spotkanie na plebanii.
 • Z racji drugiej soboty miesiąca, 11 października zapraszamy na Mszę świętą o godz. 17.00 w czasie której przy relikwiach Św. Jana Pawła II, Patrona Rodzin, będziemy modlić się w intencji kobiet w stanie błogosławionym oraz małżonków pragnących narodzin dziecka.
 • W sobotę po Mszy świętej o godz. 17.00 Rejon nr 12 z rejonową Panią Zofią Wojanek przyjmie obraz i relikwie Św. Jana Pawła II na czas peregrynacji.
 • W przyszłą niedzielę Rada ds. Modernizacji Kościoła będzie zbierać dobrowolne ofiary na remont i modernizację naszej świątyni. Bóg zapłać. Po Mszy świętej wieczornej zapraszamy członków Rady na spotkanie na plebanię.
 • Zapraszamy na nabożeństwo różańcowe, codziennie po Mszy św. wieczornej. Szczególnie zapraszamy młodzież i dzieci, które po każdym nabożeństwie otrzymują naklejki różańcowe.
 • Dyrektor Samorządowego Przedszkola im. Św. Kingi w Podłężu informuje, iż w związku z otwarciem w listopadzie nowego oddziału, przedszkole posiada kilka wolnych miejsc dla dzieci 3 i 4 letnich. Osoby zainteresowane prosimy o zgłaszanie się do przedszkola.