Ogłoszenia parafialne, 05.08.2018 r.

OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA 19. NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ, 05.08.2018 r.

• Bóg zapłać Paniom i Panom z rejonu 7. za posprzątanie kościoła i złożoną ofiarę na kwiaty i utrzymanie kościoła w wysokości zł. W tym tygodniu do sprzątania kościoła zapraszamy w poniedziałek i piątek po Mszy świętej wieczornej Panie i Panów z rejonu 8., Ryszard Bigaj, Podłęże, od p. Kapustów do p. Bigajów
  • W liturgii tego tygodnia wspominamy:
    w poniedziałek – święto Przemienienia Pańskiego
    w środę – wspomnienie św. Dominika, prezbitera
    w czwartek – święto św. Teresy Benedykty od Krzyża (Edyty Stein), dziewicy i męczennicy, patronki Europy
    w piątek – święto św. Wawrzyńca, diakona i męczennika
    w sobotę – wspomnienie św. Klary, dziewicy
  • Dziś pierwsza niedziela miesiąca, po każdej Mszy świętej krótka adoracja Najświętszego Sakramentu, składka z dnia dzisiejszego przeznaczona jest na prace w naszej parafii.
  • W przyszłą niedzielę Rada ds. Modernizacji Kościoła będzie zbierać dobrowolne ofiary na remont i modernizację naszej świątyni, szczególnie na remont frontu kościoła. Potrzebna jest szybka wymiana okien w związku z przeciekaniem podczas deszczu. Bóg zapłać.
  • W czasie wakacyjnego wypoczynku nie zapominajmy o codziennej modlitwie i uczestniczeniu w niedzielnej Mszy świętej. Zachęcamy do nawiedzenia naszego kościoła na codzienną modlitwę, drzwi zewnętrzne są otwarte od godz. 7.00 do 17.30.